Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak znaleźć przewody w peugeot 206?

09 Maj 2006 18:00 4648 11
  • Poziom 17  
    Witam!
    Mam peugeota 206 z 99r z fabrycznym centralnym zamkiem. Mam zamiar założyć alarm do tego samochodu i chciałem się zapytać czy ma ktoś może rozpiskę wiązki kabelków(kolorów),gdzie się znajdują i jak podpiąć centralny oryginał, i gdzie szukać kabli bądź centralki od C.Z
    Szukłem na elektrodzie ale nie mogę znaleźć nic z tego rocznika i najlepiej po polskiemu :D
    Dziękuję za wszystko i pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 17  
    Dzięki Ci bardzo kolego a moze napiszesz mi jeszcze jakie kolory kierunki, krańcówka w drzwiach itd....Bede ogromnie wdzieczny.
    Pozdrawiam i dziękuję
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    To chyba by mi wystarczylo jak na razie. Aha jeszcze chciałem się zapytać co najlepiej podłączyc pod przekażnik który jest w zestawie alarmowym i jak??
    I jeszcze poproszę o kabelek + po stacyjce.
    Dzięki wielkie norbert.s.
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Ten Peugeot nie ma krańcówek w drzwiach, i czy jak podepnę pod pin 8 w 26-cio pinowym konektorze to będzie OK!
    I czy krańcówkę z maski podłączam równolegle wszystkie razem??
    Dziekuje pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Czyli daje na krańcówkę diodę skierowaną w kierunku od centralki i drugą diodę do tego przewodu od krańcówek drzwiowych. Czyli minusami diodki będą się łączyły w jednym punkcie?? Banalne moze dla Was ale powiedzcie jesli zle rozumuje.
    Dzięki Norbert.s. za wielka pomoc.
  • Poziom 17  
    Czy może ktoś mi powiedzieć jak podłaczyć przewody z centralki alarmowej do oryginalnego C.Z.? Z centralki wychodzą mi dwa z zamka jeden nie za bardzo rozumie tego schematu. Jakby ktos mi podpowiedział jak te przekazniki podłaczyc (2 czy 1 te przekaźniki), to będę niezmiernie wdzięczny.
    Liczę na Waszą pomoc jak zawsze bo nigdy sie nie zawiodłem.
    Dziękuję i pozdrawiam
  • Poziom 17  
    No tak może i mam rozpiske tylko ze chodzi mi o przewód na którym cały czas jest masa z centralnego zamka jak podłaczyc do sterowania w alarmie??Pod zamykanie i otwieranie??
    Moze banalne ale jak masz jeszcze cierpliwosci to bardzo prosze odpisz.
    Dzieki pozdrawiam