Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KRC-646D. Nie mam instrukcji. Bez kieszeni. Jak podłączyć radio?

sticker 09 Maj 2006 23:18 1403 2
  • #1 09 Maj 2006 23:18
    sticker
    Poziom 14  

Witam!

Mam pytanie.. nie moge nigdzie znalesc instrukcji do tego radia.. Kenwood KRC-646D
    Znalazlem opisy kabli ale nie wiem czy napewno wszystko dobrze podlaczylem..

Znalazlem zasilanie (kabel czerwony, zolty i czarny) podlaczam i.. kaseta sie kreci.. na wyswietlaczu pojawiaja sie cyferki i mozna ustawiac stacje ale..
    1. podswietlanie nie dziala
    2. brak jest dzwieku.. tzn dzwiek jest ale jakby z samego przedwzmacniacza (zero wzmocnienia - trzeba glosnik przylozyc do ucha zeby bylo cos slychac
    3. radio nie reaguje.. slychac syczenie ale nie lapie zadnych stacji.. nawet slabo nic nie lapie (nie wiem gdzie podlaczyc antene).

Jest to radio na kieszen.. na tyle jest "kostka" z 16 pinami (2 rzędy po 8 pinow) i nie wiem co dalej..

Radio dostalem od wujka ktory kiedys sprzedal auto a radio zostalo (szkoda bo kieszen zostala w aucie) i nie wiem co jest nie tak.. wujek mowil ze radio dzialalo wiec mysle ze jest sprawne i poprostu nie wiem jak to podlaczyc.. jest tam sporo kabli.. znalazlem tez informacje ze pomaranczowy kabel przewaznie jest od podswietlania ale podswietlanie nie chce dzialac.. nie wiem jak mam antene podlaczyc.. w necie nie znalazlem zadnych pomocnych informacji na temat tego radia.

Sam juz nie wiem.. moze jakos je uszkodzilem..?

Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki.. moze wie ktos jak uruchomic to radio?

Z góry dziekuje.

Pozdrawiam!

0 2
  • #2 09 Maj 2006 23:33
    Fałek
    Poziom 16  

Wszystko wskazuje na to że radyjko jest jednak uszkodzone.

0