Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuje sterowników do aparatu KODAK CX7300

10 Maj 2006 03:08 2172 8
  • Poziom 14  
    Potrzebuje sterów do cyfrówki Kodaka CX 7300 pod Windowsa 2000, niestety moje poszukiwania na googlach dały tylko w wynikach multum sklepów :(, na stronce producenta jest aplikacja do instalacji on-line sterów, a potrzebuje do kompa który nie jest podłączony do neta (ściągałem na swojego ale odrazu się instaluje) jeżeli by ktoś mógł mi pomóc będę wdzięczny
  • Poziom 14  
    wszystko pięknie i ładnie ale na tej stronce byłem są tylko do win 98 :( ale dzięki terminus
  • Poziom 14  
    błagam pomóżcie, może ktoś ma z forumowiczów taki aparacik i mógł by mi spakować płytkę instalacyjną i wrzócić gdzieś na ftp? apropo terminus niestety stronki albo płatne albo ściągałem gównianą instalkę ze stronki kodaka (on-line) MOŻE JEDNAK MI SIĘ UDA. LICZE NA WASZĄ POMOC. Wielkie dzięki z góry za wszelką okazaną mi pomoc :)
  • Poziom 14  
    Rysikgo niestety nie szukam instalki on-line (mały pliczek się ściąga instalujesz a on pobiera przez neta reszte) potrzebuje normalną instalkę którą moge odpalić na kompie nie podłączonym do neta. Ale wielkie dzięki za fatyge
  • Poziom 13  
    Ja mam aparat CX7330,komputer z systemem win.ME i win.XP.
    Z płyty dołączonej do aparatu instaluję tylko sterowniki potrzebne
    do komunikacji komputera z aparatem bez całego dodatkowego
    oprogramowania w sys. win.Me.Komputer widzi aparat jako dodatkowy
    dysk.Do przenoszenia zdjęć z aparatu wykorzystuję menadżer plików
    total comander,pozwala on także kasować pamięć w aparacie.Do przeglądania zdjęć i prostej obróbki darmowy Irfan View.
    W sys. win.XP nie potrzebuję instalować ster.komputer sam widzi
    aparat jako dysk.
    Ciekawe czy ster. od CX7330 nie pasują do CX7300.
    Płyta ma rozmiar 200 M.
    W razie czego służę pomocą.
  • Poziom 14  
    wielkie dzięki stery otrzymałem od jednego z forumowiczów na maila, temat uważam za zamknięty. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. A z drugiej strony ciekawe czemu nie ma instalki do ściągnięcia w necie. Pozdrawiam