Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Książka serwisowa lub schematy elektryczne Peugeot 406 Coope

10 Maj 2006 08:37 3881 5
  • Poziom 10  
    Witam.

Jeśli ktoś ma książkę lub schematy podane w tytule postu proszę o przesłanie na maila lub podać linki do pobrania.
    Auto posiada pełną elektrykę, czyli: klime, elektryczne szyby, lusterka siedzenia itp.

Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Calosci nie moge Ci wyslac ale jak bedziesz mial konkretny problem to sluze pomoca.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    wauer6 mam do ciebie prośbę .
    może masz coś tam w tych twoich książkach o peugot 406 na temat radia fabrycznego philips 22dc722/65 -jak podłączyć i uruchomić zmieniarkę do niego philips dc012. bym był ci bardzo wdzięczny
    simba1
  • Poziom 17  
    Witam.Jezeli jest to stara 406 to potrzebujesz tylko wiazke od radia do zmieniarki.Jezeli jest to nowa z bsi to oprocz tego trzeba powpisywac do bsi i wyswietlacza wielofunkcyjnego obecnosc zmieniarki,oczywiscie przyrzadem diagnostycznym.
  • Poziom 11  
    Dzięki za info,ta 406 -stka jest z 1996 roku,radio jest z osobnym wyświetlaczem który jest wyżej radia na kokpicie dodatkowo ma pilot przy kierownicy a kabel do zmeniarki jest orginalnie zamontowany w samochodzie,po podłączeniu zmieniarki radio nie widzi zmieniarki,zmieniarka ma zasilanie ,kabel sprawdzony jest okay,płytki włożone prawidłowo zmieniałem szyne i to też nic nie daje ,może coś możesz dojrzeć w tym manualu na ten temat.
    Z góry dzieki
    Pozdrawiam
    Simba1
  • Poziom 12  
    Witam radio zobaczy zmieniarkę po wciśnięciu w radiu SCR lub przekręceniu jostica,pod warunkiem że jest załadowany magazynek.Ja kupiłem zmieniarkę bez magazynka i radio niewidziało zmieniarki dopiero jak kupiłem magazynek na allegro to wszystko jest ok