Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programator 770 diagram czasowy

02 Cze 2003 21:34 7531 16
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam!!
    Potrzebuje diagram pracy do programatora TYP770 (ten ze storny http://republika.pl/agdnaprawa/schematy.htm jest niebyt czytelny :cry: )
  • Relpol przekaźniki
    To co innego. Serdeczne dzieki :)
  • Relpol przekaźniki
    A moze bawil sie ktos w skladanie takiego programatora :?: :) Ja swojego rozebralem no i teraz czarno to widze :cry: Mam problem z tym ze nie wiem jak ma byc ustawiony ten glowny wal co przelacza wszystkie styki, na dole jest na nim jakas dziurka (znacznik :?: ) czy to jakos wedlug tego sie go ustawia :?:
    Ewentualnie czy takie programatory mozna jeszcze kupic :?: Jaki jest ich koszt :?:
    ===============================================
    Udalo mi sie dziada poskladac :lol:
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Kupić można ale kosztuje od 100 do150zł.Znam dokładnie tą budowe i ich naprawiam.Napisz dokładnie z czaym masz problem.Jaka wadę miał programator przed rozebraniem.
    Dziekuje za odzew ale napisalem wyzej ze udalo mi sie go juz poskladac :) A uszkodzenie polegalo na zabrudzeniu kilku stykow (w stanie zwarcia mialy po 600-5000ohm)
  • Poziom 11  
    gorgoroth napisał:
    A moze bawil sie ktos w skladanie takiego programatora :?: :) Ja swojego rozebralem no i teraz czarno to widze :cry: Mam problem z tym ze nie wiem jak ma byc ustawiony ten glowny wal co przelacza wszystkie styki, na dole jest na nim jakas dziurka (znacznik :?: ) czy to jakos wedlug tego sie go ustawia :?:
    Ewentualnie czy takie programatory mozna jeszcze kupic :?: Jaki jest ich koszt :?:
    ===============================================
    Udalo mi sie dziada poskladac :lol:
    Ja regenerowałem to zawodowo iżebyś nie wiem jak się starał czasami pochodził 2-3tygodnie i kaput .Dlatego w latach 80-90 programatory regenerowane były tańsze i miały tylko pół roku gwarancji
  • Poziom 19  
    Mam taki problemik zmienialem programator w pralce PS 633 i chyba cos sknocilem, bo niby dziala ale nie wlacza sie rozruch tzn nie krecie sie sam. Funkcje dzialaja ale trzeba kazda czynnosc recznie wlaczac. Bardzo prosze o pomoc sprawa dosc pilna, Moze ktos dysponuje schematem to bardzo prosze

Z gory bardzo dziekuje
  • Poziom 19  
    Nie znam sie za bardzo na tym wiec trudno okreslic. Ale programator byl 770, a teraz jest 770Z. Sa tak jakby 3 wiazki przewaodow dwie sa mniejsze i trzecia wieksza. Ewentualnie po czym poznacz czy to stara czy nowa wersja??
  • Poziom 11  
    Przesłałem schemat programatora770z i połączeń.zobacz i sprawdz.
  • Poziom 19  
    Dzieki za wszelka pomoc, ale dalej nic to nie wnioslo do sprawy. Tzn funkcje dzialaja silniczek sie kreci, ale nie obraca oprogramowania. Chyba ten nowy programator jest tez uszkodzony, bo funkcje sie wykonuja tylko trzeba recznie przekrecac na odpowiednia opcje.
    Nie wiem tez gdzie sa numerki 7 - 14 bo nigdzie nic takiego nie widac w pralce ani na programatorze. Gdy programator jest wlaczony to silniczek chodzi tylko nie przekreca sie ta cala galka slychac ze cos sie zalacza rozlacza w srodku. Ten programator byl troszke poluzowany od spodu i ta blaszka co wchodzi w plastik (tam gdzie silniczek) wystawal troche wiec moze tryby gdzies powypadlay i nie kreci.
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Moskit programator nowy powinien być dobry.
    Sprawdz czy w tej "blaszce" znajduje się ten plastyk i jest podniesiony do góry.Blaszka ta jest to przekaźnik blokady programatora i w czasie normalnej pracy sprężyna odciąga zworę przekaźnika razem ztą "blaszką".Jeżeli wystajacy plastyk nie będzie podniezsiony do góry programator nie będzie się przesuwał.
  • Poziom 19  
    Ale ktory plastik ten kolo silniczak pod ta pokrywa??
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Jest to dzwigiia pod osłoną a przez otwór wychodzi
    jej część w postaci walca na którym powinny być zamocowane tzw widełki z blaszki przymocowanej do przekaźnika.
  • Poziom 19  
    ok dzieki, teraz wiem o co chodzi - sprawdze