Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z dodaniem załącznika na poczte.

10 Maj 2006 16:38 2913 10
  • Poziom 15  
    Witam. Niedawno zauwazyłem że jak chcę wysłać z jakiej kolwiek poczty załącznik, to dodaje on się i wpewnym momenicie mam Zapytanie przedawnone.
    Nic mówie sprubuję na innej poczcie, o2.pl odpadło, wp.pl też, onet.pl, interia.pl wszystkie gdzie miałem konto - ciągle to samo. Mówie nic, moze na megaupload albo rapidshare - to samo ;/ na programie rapidUP ,, Error: HTTP/1.0 431 Request Enity Too Large. Myśle sobie moze zły plik ale też inny plik rar i nadal nie da się. Zły zrobiłem format, nadal to samo, antywira nie ma, firewalla też, zapora wyłączona ;/ Internet mam radiowy.
  • Poziom 14  
    A może dostawca internetu zablokował porty wysyłania. Sprawdź czy programy p2p działają.
  • Poziom 15  
    działają, sciaga się bezproblemu
  • Poziom 15  
    5-6mb rapidshare (100mb może, magaupload 250mb) ;/ Plik rar
  • Poziom 40  
    a czy jak wysyłasz z jakiegoś programu pocztowego typu outlook express jest to samo (pamiętaj o zaznaczeniu że serwer wymaga uwierzytelnień) ????

Albo do elektrody mozesz dołożyc jakiś załącznik textowy ???? teraz
  • Poziom 14  
    Cytat:
    Zły zrobiłem format

Rozumiem że wystąpił ci ten problem i w nerwach przeinstalowałeś windowsa?? Jeśli tak to na 99% wina za niemoc w wysyłaniu plików nie leży po twojej stronie.
  • Poziom 40  
    marcin13 napisał:
    Cytat:
    Zły zrobiłem format

Rozumiem że wystąpił ci ten problem i w nerwach przeinstalowałeś windowsa?? Jeśli tak to na 99% wina za niemoc w wysyłaniu plików nie leży po twojej stronie.

tu nie chodzi kto jest winny tylko jak to rozwiązań bo wine i tak ponosi PO
  • Poziom 14  
    Ja to doskonale wiem ;) Chodzi mi tylko o to że wina leży po stronie dostawcy internetu i to z nim radzę się skontaktować.
  • Poziom 15  
    Wzuciło załącznik 400kb/ 2 mb nie mógł ;/ Nic zadzwonie do dostawcy zobacze co on na to.