Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Denver CAD - 450. Szukam informacji technicznych na temat tego radia.

Rafał_G 10 May 2006 22:54 2643 2
    Rafał_G
    Level 12  
    Mam pytanko co do radia marki DENVER CAD - 450. W panelu zastosowany jest uklad scalony DSD 2030, niestety nie moge znaleźć noty kat. do tego ukł. Wiem że nastepny model posiada obslugę pilota podczerwieni, w moim modelu jest miejsce na wstawienie odbiornika podczerwieni (coś typu TSOP-17xx lub SFH 506 xx). Szukam jakichkolwiek inforamcji techinicznych na temat tego radia (jakis schemacik). Wiem ze samo wstawienie odb IR może nic mi nie dać gdzyż nie znam listy kodów zdalnego sterowania. Chciał bym wstawic jakis odb. IR i sprawdzic czy radio reaguje na polecenia pilota uniwersalnego. Czy wstawienie tego odb. moze spowodowac uszkodenie radia? Czy to dobry pomysł?

Ps. To nie jest radio marki Blaupunkt.

http://www.denver-electronics.com/pages/webside2.asp?articleGuid=10450&menuGuid=5387&subMenuguid=6086

Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie sugestie i informacje.
    Rafał_G
    blur
    Level 22  
    ja bym sobie odpuścił, masz takie krótkie ręce ?
    Rafał_G
    Level 12  
    Raczki mam pelno wymiarowe :]

Szczerze mowiac to dopiero teraz sie zastanawiam po co mial by mi sluzyc ten pilot, chciałem go zrobic tylko dla tego ze radio ma tak mozliwosc rozbudowy. pewnie stał by sie jedynie gadzetem ktory lezal by w aucie i kusil, lub tez powodem do sporow kto moze go trzymac w reku jadac na tylnych fotelach. Chyba pomysł z pilotem szybko umze, ale mimo to dalej prosze o jakies schemaciki itp. wskazowki na temat radyjka.