Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Lexmark Z13. Miga diodami. Warto się nią zajmować? Kartridże.

Esiaczek 11 Maj 2006 08:42 818 2
  • #1 11 Maj 2006 08:42
    Esiaczek
    Poziom 16  

Witam. Mam za darmo drukarke, tak jak w temacie. Drukarka miga diodami, pewnie dlatego że jest pusty kartridż i była chyba ze 2 lata nieużywana. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy warto w ogóle sie nią bawić, czy lepiej kupić sobie samemu coś innego ?
    2. Czy kupić jakiś zestaw do napełniania np. ten: http://www.allegro.pl/item102236496_zestaw_do_uzup_koloru_lexmark_z13_z23_z25_z33_x72.html
    czy kupić nowy kartridż ? Podejrzewam, że po tak długim okresie stania, kartridż ten wymaga remontu i samo uzupełnienie niepomoże :)
    3. Czemu do tej drukarki wsadza sie raz czarny, a raz kolorowy kartridż ?
    Czyżby przy kolorowych wydrukach znikome ilości czarnego koloru są tworzone z mieszanki kolorowych, a gdy wsadzimy sobie czarny to po to żeby wymusić dokumenty czarno - białe ?

• #2 11 Maj 2006 18:44
    roszix
    Poziom 10  

Co do tego 1 pytania to radziłbym kupić inną drukarkę. Lexmarki mają drogie tusze, a pozatym według mnie są lepsze firmy.

• #3 13 Maj 2006 15:28
    Feniks_TM
    Poziom 11  

Moim zdaniem nie opłaca się kupować zestawu do napełniania. Jeżeli drukarka stała nieużywana ok dwóch lat to nie łatwo będzie udrożnić kartridż. Lexmark mają straszne i drogie kartridże, szybko się uszkadzają. Ja bym sobie wolał kupić używaną drukarke HP niż inwestować w nowe kartridże.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME