Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Daewoo DTZ29U7K się zawiesił

12 Maj 2006 22:01 1813 6
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich. Moj problem jest następujący:

Kupilem telewizor Daewoo DTZ29U7K, króry przez rok pracował bez zarzutów. Z przodu na obudowie jest tu dioda stanby, która świeci na zielono gdy odbiornik jest włączony, a na czerwono gdy telewizor zostanie wyłączony pilotem.

Od jakiegoś czasu dioda ta miga na przemian na czerwono i zielono, ponadto telewizor nie reaguje na przyciski na telewizorze, z pilota wszystko przeskakuje OK
    Nadmieniam ze w instrukcji nie ma zadnej wzmianik o takiej pracy telewizora. Co to jest i jak to mozna naprawić?

Za wszelką pomoc z góry wielkie dzieki!!!:?:
  • Poziom 12  
    Miałem podobne objawy w Daewwo 21cali to wymieniłem pamięć i wszystko było OK.
    Powodzenia..
  • Poziom 20  
    Witam , czy ten tv był kupowany w sklepie czy uzywany bo jak w sklepie to jest jeszcze na gwarancji i szkoda sobie łamac glowe - przewaznie wszyscy dają 2 lata a jesli nie to należy zdjac obudowe i zrobić jakieś pomiary moze , sprawdzic Hot-a , polprzewodniki , napiecia na głównych gałęziach itd , pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Telewizor był kupiony 13 mcy temu a gwarancja jest na rok. Znam zię na mikroprocesorach i na elektronice cyfrowej a nie bardzo na telewizorach. Tez mi sie wydaje ze to maoze byc jakas usterka danych w pamięci lub jej samej. Czy w takim telewizorze jest jedna kość pamięci np 24c64 czy kilka i czy są zaprogramowane.

Jeśli chodzi o blokade klawiatury to w menu nie ma takiej opcji, jest blokada rodzicielska ale to co innego

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Witam , no własnie do tego zmierzałem że nawet jak jest rok gwarancji to masz przynajmniej 3 m-ce tzw rekojmi po gwarancji - trzeba po prostu isc do nich i w najgorszym przypadku byc ,, chamem " czyli walczyc o swoje - jak firma nie daje na bide 2 lata gwarancji tzn że nie ma co z nimi gadać tylko niech naprawiaja i to szybko albo dają nowy sprzęt , co wywalczysz to Twoje , pozdrawiam

A jak jest faktycznie Twój to jeszcze zdążysz poznac jego ,, duszę " jak bedziesz to sam naprawial , to jest tylko Daewoo niestety....