Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka indesit TAAN 2 często się włącza

12 Maj 2006 23:20 4236 5
  • Poziom 11  
    mam lodówkę INDESIT TAAN 2 od jakiś 2 tygodni

w lodówce jest dość mało produktów (mniej niż średnio)
    przy ustawieniach 1,5-2 na 5 możliwych) lodóweczka REGULARNIE :!::?: co 30 min się włącza pochodzi równe 5 min wylancza się i za 30 min znowu się uruchamia i tak w kulko

nierzadko tez (szczegolnie jak chodzi) slychać trudne do okreslenia postukiwania chyba z jej tylu (coś w stylu kapania kropli z dużej wysokości na coś twardego lub nieraz niektóe materiały przy mzianie temperatury lubia tak "strzelać"-może ktos zrozumie o co mi chodzi :]

więc dla mnie to dziwne że lodóweczka chodz doslownie jak w zegarku uruchamia się i gaśnie REGULARNIE (chyba to dziwne)

przy nastawieniu w regulacji poziomu 3 czasy się zmnieniły
    włącza siena 15 min potem cisza na 45min i znowu w kółko macieju

niewiem nieznam sięale jak napodwójne A (A+) to się za często odpala

jeśli ktoś wie choć trochę o co lata byłbym wdzięczny

jak nie to bede zmusozny dzwonićw poniedzialek do serwisu niech przyjadą i pomacają zimną panią

dzięki i pozdrawiam
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Czasy nie są złe, powiedziałbym że dobre.
    Po drugie, serwis za takie wezwanie pomaca, ale nie zimną panią tylko Twoją kieszeń ;) Przecież lodówa działa!!! jak należy.
  • Poziom 11  
    ok thx za pomocną dłoń :]

skoro czasy są git to piwko się mrozic będzie wspaniale :]

jakby ktos jeszcze chcial się wypowiedzieć zapraszam

pozdrawiam

btw. te trzaski mnie nadal frapują (i nie są to pojedyńcze stuki przy odpalaniu sprężarki czy czegoś tam tylko podczas pracy lodówki czy jak odpoczywa też stuka dziwnie nieraz)
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Jak zapakujesz zamrażarkę to trzaski mogą się zmniejszyć. Często pusty sprzęt hałasuje.
  • Poziom 11  
    no w zamrażarce mam ze dwa opakowania warzyw na zupe i na peatelnie i kawalek mięsą więc zbyt zapakowana niejest :)

myslę wrócićna ustawienie 1,5 bo na nieduża ilośćj jadła w lodowce powinno wystarczyć (ale wtedy pobor pradu się zmniejszy czy zwiększy (będzie się częściej wlanczać ale niby na krócej)

chyba stary polar mi sie wlaczal raz na dwie godzinki lub nawet rzadziej

ale to juz pewnie inna technologia :)

wielkie dziex
    będę nadal obczajal sprzęt z promocji ;)(tysiaka bez złotowki kosztowala)

btw. i skąd ta regularność? ma jakiegoś kompa ktory co do sekundy włącza i wyłącza sprzęt?
    bo to ciekawa sprawa :]
  • Specjalista AGD
    sprzęt sprawny :!::!::!: ustaw pomiędzy 3 a 4 >..wezwanie nieuzasadnione wizyta nie mniej jak 50 pln