Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Diana PDS565-E

03 Cze 2003 18:27 3344 6
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich grupowiczow. Potrzebuje schematu pralki PDS565-E Diana (mam nadzieje ze nie walnalem sie w oznaczeniu typu). Problem z pralka jest taki, ze wyglada jakby wogole nie byla zasilana (nie swieci lampka, nic sie nie dzieje). Zaczalem juz ja po trochu rozkrecac i sprawdzac polaczenia, ale moze ktos z Was wie co trzeba od razu sprawdzic. Podejrzewalem poczatkowo ze jest to wina wylacznika przy pokrywie, zabezpieczajacego przed uruchomieniem pralki kiedy pokrywa jest otwarta, ale jak sie okazuje wylacznik jest ok. Prosze wiec o porade gdzie przede wszystkim posprawdzac. Na razie jestem juz za filtrem p/zakloceniowym i obadalem okolice nastawnika temperatury i pokretla "1/1 / 1/2 / 1/3" tam wszystko jest ok. Przymierzam sie do wykrecenia programatora. Jakby ktos mial namiar skad downloadnac schemat to tez bylbym wdzieczny. Gdyby ktos mial schemat to prosze na maila na mpiasek<at>iem.pw.edu.pl <at>=@ oczywiscie

Z gory dzieki
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Sprawdz wyłącznik blokady na dole za klapką filtra.Jes tam czerwona dzwignia
    z którą współpracuje wyłącznik.Sprawdz go.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    witam,najpierw to sprawdź wtyczkę :D
  • Poziom 11  
    krzysztof_0 napisał:
    witam,najpierw to sprawdź wtyczkę :D

Baaaaardzo smieszne :-) Wlasnie od wtyczki zaczalem.
  • Poziom 11  
    POL02 napisał:
    Witam.

Dzieki za porade, na pewno sprawdze i dam znac co dalej. Mozliwe ze to to bo uzytkowniczka tej pralki (moja babcia :-) ) nie dokrecala filtra i woda jej sie wylewala tamtedy :?
  • Poziom 11  
    Przede wszystkim sprawdź wyłącznik sieciowy, później przekaźnik blokowania drzwi. Wyłącznik sieciowy jest najprawdopodobniej za filtrem p.zakłóc.
  • Poziom 11  
    POL02 napisał:
    Witam.

No nareszcie sie wzialem za ta pralke. Okazalo sie ze bylo to wlasnie to - ten styk przy dzwigience do wypuszczania kolek pralki. Teraz wszystko juz dziala.
    Dzieki wielkie za podpowiedz.