Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak zaprogramowac piloty do bramy BFT.pomocy

PLEXI 14 May 2006 00:35 44343 9
    PLEXI
    Level 24  
    pomozcie prosze, mam problem nie moge zaprogramowac pilotow do centralki bramy perzesownej firmy BFT

............................................................................
    Ogłoszenie

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikami, tematami wyróżnionymi, artykułami, z zakresu systemów zabezpieczeń takich jak domofony, automatyka bram i szlabanów, systemy alarmowe, kamery, kontrola dostępu:
    Poradniki dot. systemów zabezpieczeń

Jeżeli w w/w tematach nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy na forum:
    Systemy zabezpieczeń

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Poradniki Ogólne, gdzie znajdziecie materiały z pozostałych działów forum, w tym dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką:
    Poradniki Ogólne
  • OptexOptex
  • OptexOptex
    PLEXI
    Level 24  
    pilot jest taki jajowaty niebieski i ma 2 guziki, zolte. model pilota to MITTO 2
    CENTRALKA NAZWA SIE DEIMOS
    PLEXI
    Level 24  
    we wnetrzu pilota nie ma zadnych przelacznikow malutkich, za to pilot ma 2 guziki z przodu a w tylnym panelu jest mala dziurka i tez jest tam taki maly mikroswitch
    tak jakby mial resetowac pilota...
    chyba:(
    w tylnim panelu pilota na dole znajduje sie chyba 6 malych otworow i diurrki w plytce tak aby zrobic mostki miedzy odpowiednimi pinami, przynajmniej tak mi sie wydaje
    pozdrawiam

Dodano po 6 [minuty]:

a tak wyglada pilot od przodu:)
    VIRUS32
    Level 25  
    Oczywiście przycisk z tyłu pilota to reset któregoś z dwóch kanałów .Zdjęcie jest trochę nie wyrażne ale prawdopodobnie jeden z tych przycisków powinien być opisany jako p,lub pr.jeżeli tak to należy go nacisnąć, przytrzymać do momentu zaświecenia się diody, następnie wcisnąć przycisk pilota ten który chcemy i trzymać wciśnięty ok 7 sek.dioda powinna szybko migać.I powinno być ok.Jak nie to proszę wytrzymać do wtorku aż prześle instrukcje .Pozdrawiam.
    PLEXI
    Level 24  
    ta centralka dokladnie nazywa sie MIZAR, a silownik to DEIMOS
    na tej dokladanej plytce do tej centlakki ktora odpowiada za to by brama dziala na pilota sa dwa mikrowlaczniki i oznaczone sa SW1 i SW2
    mam zeskanowana instrukcje programowania ale po angielsku a ja tam zadnym anglista nie jestem:(
    zeskanowana instrukcje zamieszczam ponizej
    pozdrawiam i dziekuje za pomoc