Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacnizcz 2X50W ale jak zrobic plytke drukowana

14 Maj 2006 14:06 1352 8
  • Poziom 16  
    czesc wszytkim chcailbym zrobic wlasnej konstruklcji wzmacnziacz taki jak na zalaczniku ale mam jeden problem na tym zalczniku jest schemat plytki drukowanej ale nie w zeczywistym obrazie chyba jak to zrobic by byl w zeczywistym? czy to jo jest kompletny schema tego wzmacniacza??? a regolatory glosnosci i basu ??? i jak zrobic zasialnie?? pomuzcie bo chailbym zrobic sam wszytko od podstaw bez zadych gotowych ukaldow i zamowien poporstu sam wytraic plytkei itd ale jak zrobic zeczywisty rozmiar tej plytki a nie taki jak na tej kartce bo wydaje mi sie ze jest za duza wiec ???? z gory dzieki za pomoc

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1087927#1087927
  • Poziom 14  
    KOLEGO TO JES PRZEDWZMACNIACZ!
  • Poziom 16  
    hmm a to jaki mi proponujesz wzmacniacz zeby byl???
    ok 100W to znczy ze ten prezdwzmacniacz to sie stosuje do wzmacnizcz??najpierw msuze zrobic wzmacnaicz i potem ten rpzedwzmaczniacz do niego podlaczcy czy jak??
  • Poziom 12  
    widze ze sie niezle napaliles na tworzenie, ale wiedz ze wzmacniacz to dosc trudne zadanie. moze lepiej na poczatek sprobowac na latwiejszych ukladach np. http://www.elektroda.net/audio/uklady/tda.html ja bym proponowal TDA7233S. prosty w budowie, mozna zasilic baterja 9V. uwierz ze chociaz malej mocy to bedzie zajefajna frajda jak zmontujesz i odpalisz. pozatym male koszty i nie zniechecisz sie do dalszych dzialan z elektronika :)
  • Poziom 16  
    nier dzieki jzu robilem wzmacniacz na TDA o mocy 40W ana tda2050 i dzialal spoko nie bylo problemow ale tam na pytce mialem schemat ktory jzu filtrowal napiecie teraz che zrobic jakis trudniejszy jakeis 100W i wszystkoi sam wszystko ale jest klopot z tymi plytkami drukowanymi bo nie wiem jak je stobic a na nece sa tylko widok plytki drukowane j ale nie jest top wdokz eczywisty:9 ze nie da sie go wydrukowac i prosto zrobic termo...a to najwazniesz e dla mnie by ytka wygladala jak oryginal ale nie kupna !takze pomuzcie w znalezieniu schematu ideowaego , schematu rzeczywistej plytki i schematu zasialania jak zrobic tyle potrzebuje a do tego by mis ie rpzydalo troceh bajerow nap poglasnianie wyciszanie i podbicie basu nie odradzajcie mi tylko pomuzcie

Dodano po 2 [godziny] 16 [minuty]:

eno odpisze m i kots cos i doradzi albo da schemat w pdf wraz z zeeczywistymi wymiarami plytki i wogule wszytko co by mi bylo potrzebe do zrobienia takiego wzmacniacza 100W ?? a jelsi nie da sie dac oryginalych wymiarow plytki to chociaz napsaic jaks ie to robi:(:(
  • Poziom 16  
    jno odpoiem miktos jak ta plytke zrobic na zeczywiste rozmiary kturea jest zamieszczona na elektrodzie jesli ten co pokazlem jest zly to mzoe kots mi wysle jaki by mi spasowal ale zeby byl 100W i stereo! oraz plytka w skali 1;1 najlepiej w pdf bo to nie cygani tak dziekiz gory
  • Poziom 25  
    Użyj szukaj na elektrodzie... Masa schematów wzmaków ok 100W z płytkami ;-)

PS. Edytuj posty a nie pisz kolejnych

pozdrawiam
  • Poziom 12  
    A poco tobie 100W ja mam 400W kolumny i tak ich nie slucham nigdy na max jeszcze nie sluchalem mam wzmacniasz tda2040 i przsedwzmacniacz na lampach i narazie mi to wystarcza mam zamiar zrobic na Lm 3886 bo jest lepszy dzwiek liczy sie dobry dzwiek i moc max 50 W nie bedziesz i tak sluchal na max tego calego sprzetu bo ogluchniesz przynajmniej takie moje zdanie a co do schematu to jest w notce katalogowej tego Lm3886
  • Poziom 16  
    ok dzieki za wszystkie propozycje znalazlem juz schemat wzmaka na TDA7294 wraz z plytka drukowana ale ona jest w protelu jak mam zrobic by ja wydrukowac??? a jeszce jedno czy ma ktos ciekwawy przedwzmacniacz do tego wzmaka?? zalacze note o nim chcialbym wszytko skompletowac i zaczac robic ale jeszcze brak mi tego przedwzmacniacza dobrej jakosci ale nie drogi ale oczywiscie zeby byl z plytka i schematem tak by bylo najlepiej bo dopiero poczatkuje i nie potrafie robic wlasnych plytek a marker odpada bo nie estetyczne i nie wiem jak zrobic ta plytke z protela wszelka pomoc z gory dzieki

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=278189#278189