Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sprzęt AGD do nowej kuchni?

16 Maj 2006 14:24 5880 9
  • Poziom 1  
    Witam, może ktoś mi doradzi czy wybrałem najlepiej a mianowicie
    kuchenka elektryczna: Amica HKP27I
    okap: Amica OKB9491L
    zmywarka 45 cm: Bosch SRI53E05EU
    lodówka - jeszcze nie wiem
    kuchenke i zmywarke dobrałem międzyinnymi pod wzgledem wizualnym czyli maja podobne panele zewnętrze z chowanymi pokrętłami, czy to dobry wybór? może mi ktoś podpowie inne rozwiązanie?
    pozdrawiam Sulex

Przeniesiony z AGD POLO2
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Kuchenki to jedyne produkty Amiki jakie są przyzwoite więc powinno być OK. Co do lodówki, to może kupisz do kompletu ze zmywarką? :)
  • Poziom 25  
    Brat ma lodówke Amiki i narzeka bo głośno chodzi .
    Lodówke mam whirlpool i jest dobra cicha ,fajny wygląd nie ma odstających rączek do otwierania które sie łamią .
  • Poziom 12  
    Witam co do kuchenki i okapu jako firmę wybrał Pan dobrze sam mam wiec wiem.A jeżeli mogę doradzić co do lodówki to stylistycznie pasuje przynajmniej u mnie Whirlpool.
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    przemily napisał:
    Witam co do kuchenki i okapu jako firmę wybrał Pan dobrze sam mam wiec wiem.A jeżeli mogę doradzić co do lodówki to stylistycznie pasuje przynajmniej u mnie Whirlpool.

Stylistycznie..... No tak, to też argument...
  • Poziom 12  
    elektryk2000 napisał:
    przemily napisał:

Stylistycznie..... No tak, to też argument...
    Przepraszam ale przedmówca wyraził opinie co do tej marki nie chciałem go powielać
  • Poziom 14  
    jezeli chodzi o lodowke to odradzam amike i whirlpoolem tez sie zrazilem od roku (pracuje w sklepie) polecam zanussi lub electroluxa ładne wykonanie i trwałe
  • Poziom 20  
    Stanowczo nie polecam Amica !!!. To jest dziadostwo . Ja mam lodówkę. okap płytę i piekarnik Amica i wszystko uległo usterce na gwarancji !!!. Lodówka właśnie teraz jako ostatnia padła po gwarancji pracowała 26 miesięcy. Wyparował gaz jest nieszczelność , gość w serwisie powiedział ze one częsta tak padają. Nie kupujcie sprzętu tej firmy, to dziadostwo. Serwis mało profesjonalny, piekarnik naprawiali mi dwie godziny, uszkodzone były grzałki, ale gość stanowczo twierdził ze mam uszkodzoną różnicówkę na tablicy bezpieczników.
    A serwis od daty zgłoszenia do naprawy skontaktował się ze mną po tygodniu !!! Ta firma działa na nienormalnych zasadach i najwyraźniej nie są wstanie podołać zmieniającej się rzeczywistośći.
  • Poziom 1  
    A ja polecam wszystkim Amikę. Mam w domu praktycznie cały sprzęt tej firmy i nie mogę na nic narzekać. Jeszcze nic się nie popsuło (mam go już ponad 2 lata) a w dodatku kupiłem wszystko w promocji za bardzo dobrą cenę. Moja mama także ma sprzęt Amiki i kiedyś zepsuła jej się pralka. Wystarczył jeden telefon i przyjechał serwis, pralkę naprawił "od ręki" i do dziś wszystko gra. Zastanawiam się czy inne firmy (w tym te "niepolskie") też działają tak szybko?? Słyszałem wiele złego o serwisach zagranicznych marek w Polsce...
  • Poziom 20  
    Ty chyba w Amice pracujesz i chwalisz to dziadostwo. Zobacz opinie innych użytkowników !!!. Co w Amice jest polskie ??? chyba to ze jest sprzedawana w Polsce reszta to tania włoszczyzna. Mam na myśli pralki i lodówki. Namawiam gorąco wszystkich do bojkotu i "niekupowania" sprzętu tej firmy, a na pewno wam się to opłaci. Pozdrawiam.