Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WESTRA w obudowie Space 86' ??

17 Maj 2006 19:32 816 3
 • Poziom 10  
  Witam.

  Znalazłem ofertę na kolumny Tonsil Space 86' na głośnikach WESTRA. Oto ich opis:

  "Zestaw składa się z głośników Westry.
  Wysokiej jakości przetworniki: tekstylna kopułka o średnicy 25mm i 100mm midbas z membraną z papieru, która jest odseparowana w całości od wnętrza kolumny, tak aby praca woofera nie zakłócała reprodukcji średnicy. Woofer to porządna 200mm konstrukcja na zawieszeniu tekstylnym nasączonym kauczukiem dzięki czemu jest praktycznie 100% odporna na procesy utlaniania. Zwrotnice wykonane z wysokiej jakości kondensatorów foliowych i cewek powietrznych umieszczone na solidnych płytkach powlekanych miedzią - produkcji IEM Industrie Elektronik GmbH. Okablowanie wewnętrzne z miedzi beztlenowej. W obudowach zamontowałem gniazda bananowe, akceptują: widełki, banany, goły kabel.
  Głośniki + zwrotnice są nowe chociaż były wyprodukowane kilkanaście lat temu. Od momentu zakupu w Niemczech za prawie 200 marek (mam rachunek) głośniki przeleżały w szafie. Pasmo przenoszenia zaczyna się około 35Hz i sięga 20kHz.
  Na obudowy wykorzystałem obudowy po Tonsilowskich Space 86 - mają taką samą pojemność jak obudowy do kit`u IEM 100. Obudowy są używane"

  Czy to może byc dobra oferta?? Proszę o odpowiedź i dziękuję za pomoc.

  Pozdrawiam
  fat_man
 • Poziom 27  
  Koleś wygląda na rzetelnego. Nie czaruje "SUPER BASSSS", ani nic takiego ... nie pisze setki wykrzykników, a to też świadczy na jego korzyść.

  Cytat:
  Zwrotnice wykonane z wysokiej jakości kondensatorów foliowych i cewek powietrznych umieszczone na solidnych płytkach powlekanych miedzią - produkcji IEM Industrie Elektronik GmbH


  Sensownie napisane, widać, że ma wiedzę. Mógł zrobić coś dobrego. Kolumny oczywiście trzeba zobaczyć i może cosik na nich posłuchać.
  Na pewno ciekawa oferta, warta zainteresowania się.
 • Poziom 21  
  o ile mi wiadomo Tonsil tez produkowal dla Westry.