Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win XP, Internet Explorer - nie otwierają się strony

17 Maj 2006 21:45 2939 1
  • Poziom 25  
    Witam.Mam problem z ww programem.Mam system Windows XP.W programie Internet Explorer nie chce mi sie otworzyc zadna strona.Dodam,ze mam tez zainstalowana przegladarke Opera i tu wszystkie strony otwieraja mi sie z kosmiczna predkoscia.Internet realizowany mam poprzez polaczenie kablem,osiedlowka.Jak najade myszka na te dwa ekraniki mw pasku zadan,topokazuje mi sie informacja,ze predkosc wynosi 100 Mb/s.Na stronce dsl.cz predkosc wynosi okolo 3500 kbit/s.W opcjach internetowych probowalem zaznaczac aby system wykrywal polaczenia automatycznie jak i poprzez serwer proxy.Ale bez skutku.Opera chodzi,gg działa,p2p działa.Pojawil sie tylko problem z drugim programem p2p.Mianowicie mam BitComet,ktory sciaga bardzo ladnie.mam tez zainstalowanego Bear Schare.A ten nie chce sie wlaczyc.Ciagle miga czerwona dioda,oznaczajaca brak polaczenia.Byc moze zalezy to od polaczenia Internet Explorera.dodam,ze uzywam zawsze tylko jednego programu p2p.Mam rowniez problem z aktualizacja bazy wirusow i aktualizacji programu antywirusowego Avast!.Czy wszystkie te problemy wiaza sie z jednym - złe ustawienia w opcjach internetowych?Jakie one powinny byc,zeby działał Internet Explorer?
  • Poziom 26  
    a miałeś może wcześniej zwykły modem lub jakiekolwiek inne łącze ?
    jeśli tak to jest tam coś takiego jak wybieranie poąłczenia modemowego.
    Musisz ustawić na "Nigdy nie wybieraj ..... "

pozdr,
    geniusm