Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumna Aktywna (Piec) - SEBIDINO

18 Maj 2006 15:20 3412 16
  • Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik usunął konto napisał 0 postów o ocenie 0, pomógł 0 razy. Jest z nami od 1978 roku.
    PZ IX
    Poziom 33  
    Witam
    Konstrukcja bardziej dla mało wymagających. Śmieszne to.
    Stylistycznie nawet fajna, ale:
    a)STX jest lepszy od alpierda (słyszałem model 27-150-8-SC to pokojem już trzęsło i był w miejscu Tonsila na sztywnym zawieszeniu, STX grał lepiej :lol:)
    b)wzmacniacz to zwykły TDA2030A lub podobny (15W :lol: )
    Ciekawe jak gra środek i góra. :lol:
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    mizgu
    Poziom 19  
    Mi się podoba tylko a szczególnie ta rączka :), tylko po jakiego grzyba zrobiłeś jedną sztuke zamiast pary
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    4064484
    Użytkownik obserwowany
    to daj tam tesle, ARZ starą, albo najlepiej 2 4 omowe równolegle, wtedy ta kolumna dostanie kopniaka, i będzie można na gitarce na tym pośmigać;)
    mizgu
    Poziom 19  
    Oj sebidino nie panikuj poprostu kup nową cewke za 5 zyla i ją wstaw w ten wytwur z chrl, a najlepiej jeżeli masz choć szczątki gdn 20/40 to weź zregeneruj tego gdna
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    blantozaur
    Poziom 24  
    co ty z przedszkola sie urwales , nikt normalny nie podlaczy pod to gitary !
    glosniki nie na miejscu - nienadaja sie do niczego , tym bardziej do gitary.
    Konstrukcja jak dla mnie niechlujna i maloambitna .

swoja droga kolego chcesz naglaniac , mowic o profesjonalizmnie a wyskakujes z takim czyms ?? jak to tak mozna

ja rozumiem obudowa brzydka bo kasy nie bylo ... ale glosniki ?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    mizgu
    Poziom 19  
    blantozaur nie podoba mi się w jak lekceważący sposób traktujesz autora przecież od początku widać że do tematu trzeba podejść z dystansem zresztą autor sam napisał już na początku że konstrukcje zrobił dawno, do tego nigdzie na forum nie jest napisane że konstrukcje muszą być profesjonalne. Mi się osobiście to coś podoba niezależnie czy to jest użyteczne czy nie ponieważ został w to włożony jakiś wysiłek fizyczny i umysłowy
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    kalasz20
    Poziom 25  
    Witam
    Jak na konstrukcję 12 latka to rewelacja , ja w tym wieku jeszcze nie umiałem lutować.
    Pozdrawiam
    micho a
    Poziom 35  
    ludzie troche opanowania teraz wchodząc w DIY trzeba robić selekcje ..............

teraz akurat mamy mode na chwalenie młodych talentów, tzn metoda na elektrodzie jest taka że jak pierwszy post to pojazd to, całareszta tylko sie powtarza :D

mnie sie nie podoba ludzie dbajmy troche o poziom mam ja zacząc zamieszcać wszystko co zbuduje?? i usprawiedliwiać sie że wtedy miałem 2 lata więc oczekuje full respekt ?? i mase głosników w puidełkach po butach flowery z bud po odkurzaczu wzmacniacze w skrzynkacxh po kartoflach (to nie kawał tylko powaga pierwszy 2x100 był a autentycznej skrzyni po pyrach tylko obniżonej :D)

i co z tego wyniknie ??cały serwer zawalony bublem który potrafi 3/4 zbudować ................

ja nic sam nie zamieszczam nie chce mi sie wysłuchiwać krytyki za brak wykończenia raz w życiu postarałem sie obiłem kolumny i suba wyszło do bani a 50 zł w okleinie i kleju utopiłem..............

selekcjonujmy konstrukcje a nie co tylko zrobimy na elektrode ............
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Mc`sFrYcO
    Poziom 20  
    Witam! jak to trafo jest takie mmałe jak mi sie wydaje to nie osiągniesz tych 15-stu watów napisz jakiwj jest ono mocy bo jakieś małe sie zdaje tak poza tym to ten tda to chyba za słaby do tego alpharda jakiej jest on (był) :D średnicy ??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto