Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E nie działaja wycieraczki

18 Maj 2006 22:01 5536 6
  • Poziom 11  
    NIe działaja wycieraczki przednie, na zadnej pozycji. Sprawdziłem bezpieczniki pod maska po stronie kierowcy i w bagazniku. Slyszałem ze sa jeszcze bezpieczniki pod deska rozdzielcza ale gdzie? i czy to moze byc to?
    Model auta to Mercedes E klasa model 211
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro
    ważne jest to że jest czujnik otwarcia maski, jak jest otwarta to nici z pracy wycieraczek, może on wali sprawe??
  • Poziom 11  
    Wycieraczki wcale nie działaja nawet jak amska jest zamknieta. Koles z serwisu powiedział zebym odłaczył kleme bo najprawdopodobniej zaciał sie moduł. ZObaczymy jutro. Napisze czy zadziałało.
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    Jestem za czujnikiem otwarcia maski. (z tego co pamiętam, to jest przy jednym z zatrzasków)
    A ten koleś to z jakiego serwisu był? (jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi)
  • Poziom 11  
    Działa !!! :D Zrobilm tak jak polecił mi serwisant mercedesa czyli odlaczylem akumulator na chwile. Dzieki za pomoc wszystkim
  • Poziom 11  
    a ja stoję od paru dni z tym samym problemem i właśnie spędziłem 1,5 godziny co by wymontować silniczek i wsadzić nowy (którego nie mam).... ale teraz to idę sprawdzić te klemy... a jak zadziała to się chyba ugryzę w d*** :)

pozdrawiam