Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[EAGLE] ma ktoś bibliotekę z TDA7294?

18 Maj 2006 23:15 4973 3

• Poziom 31  
    Bardzo bym prosił o tą bibliotekę. Zaraz opiszę że szukałem i nie jestem leniwy, mam wersję Eagle 4.16 taka była na stronce. Szukałem na forum info o tym gdzie mogę znaleść tą koońcówkę ale nic nie znalzłem dowiedziałem się tylko że, trzeba wykonać sobbie samemy taką bibliotekę wieć się zabrałem ale mało mi to dało bo nie ma obudowy dla TDA7294 jes tylko Multiwatt17 i Multiwatt13 a TDA jest wobudowie Multiwatt15V a takowej nie ma w bazie danych programu przeczytałem wszytski poradniki jak zrobić nowy element ale nic mi to nie dało bedzie ktoś miły i przesli mi bibliotekę z tą końcówką (tda7294)?? bedę bardzo wdzieczny. Jeszcze raz dodam zę mam wersję 4.16 juz jeden użytkownik przesłał mi bibliotekę ale on ma inną wersję bodajrze 4.11 i u mnie nie chce się urchomić, na dodatek jeszcze mówił zę miał TDA7294 w standaowej bazie eagle czy to prawda moze ma jakąś felefną wersję któą najlepiej ściagnać (na stronie jest tylko jedna) ale ocz czego jest DC++, eMule, Azureus itp...
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 38  
    Mnie sie wydaje, ze byl standardowo w eagle 7294...
    Sprawdzone... w schematicu nie ma 7294...ale... w board jest multiwatt 15... wec chyba problem z glowy...
    PS wersja 4,16 r1 win
  • Computer ControlsComputer Controls

• Poziom 31  
    dzieki wielkie za biblioteki ściągnołem inna wesję Eagle i jest tam TDA7294 Wielkie dzieki i zamykam temat