Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowarka samochodowa do słuchawki bluetooth

18 Maj 2006 23:45 1419 4
 • Poziom 15  
  Witam!
  Mam słuchawkę bluetooth BT201 i chciałbym zrobić do niej ładowarkę samochodową , wejście ładowania jest na małego jacka więc nie ma problemu a parametry ładowarki sieciowej to 5V , 200mA .

  Czy opłaca się to robić samemu czy lepiej dopasować ładowarkę od jakiegoś telefonu i tylko zmienić wtyczkę. Pewnie koszt wtyku zapalniczki jest podobny do kosztu ładowarki.
 • Poziom 23  
  Lepiej jest dopasować ładowarkę od jakiegoś telefonu, i tylko zmienić wtyczkę. Na szrotach czy targowiskach, mają tego mnóstwo przywiezionego z niemiec. Trzeba tylko poszukać sprawną.
 • Poziom 15  
  Troche się rozejrzałem ale większość ładowarek samochodowych ma na wyjściu 600-800mA. Czy to nie zadużo dla takiej małej bateryjki ? Jak to można zmniejszyć do 200-300mA?
  Dzięki i pzdr!
 • Poziom 23  
  Dla urządzenia, ważniejsze jest napięcie, i ono musi się zgadzać, natomiast większy prąd jaki może podać ładowarka, nie ma znaczenia, gdyż słuchawka pobierze tyle ile jej potrzeba.
 • Poziom 15  
  OK dzięki , postaram się jaknajszybciej coś złożyć i napisze jak ładuje

  Dodano po 5 [godziny] 49 [minuty]:

  Ładowarka od samsunga 5,4V ładuje aż miło , czas ładowania jest podobny do sieciówki a nawet troche dłuższy, bateria się nie grzeje OK!
  Dzięki za pomoc i pzdr!