Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mac Audio Mac Cyclone 6000 mam to do kupienia, czy warto

19 Maj 2006 10:17 3951 3
  • Poziom 18  
    "głośniki 165 mm - Power Bass BK6 - prawie nowe. Grały niecale 2 tygodnie. od stycznia leżą w kartonie zapakowane, na gwarancji do grudnia - cena ... 245 zł

wzmacniacz - 4 kanałowy Mac Audio Mac Cyclone 6000 - 4x 150 W - cena ... 245 zł

Skrzynka - zamknięta, głośnik Tesla ARN 226 (prawie nowy, w aucie grał aż 2 minuty, żeby sprawdzić co potrafi, stoi od marca nieużywany) cena ... 125 zł "

Kolega Glovah ma do sprzedania taki oto sprzęt, najbardziej interesuje mnie wzmacniacz i ta tuba basowa, co myślicie o tym??

Tutaj macie zdjęcia tego sprzętu
    http://www.fotogalerie.pl/galeria/glowas6669208

A tutaj dodatkowy opis

"Witam
    Wzmak ma niby 4x150 W . Jest naprawde mocny.
    Skrzynka gra fajnie. Jak ją podłączyłem we wjeździe w aucie, to w domu na piętrze szyba w drzwich drgała... gra czysto, nie tak jak buszmeny itp. bas jest miękki i dynamiczny ... skrzynka jest troche za duża do głośnika, ale... zrobiłem to specjalnie.. dzięki temu głośnik zchodzi niżej, a przy ewentualnej wymianie głośnika na lepszy, nie trzebaby zmieniać skrzynki ... jest ona w środku wytłumiona bardzo dobrze. Jest sklejona, dobrze skręcona i uszczelniona silikonem... Wykonywałem są z dziadkiem który jest stolarzem, więc jest bardzo solidnie wykonana.
    Pozdrawiam i czekam na odp."

Z góry dziękuję za pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 42  
    ten subik troche nieznajomej firmy pogadaj z kolesiem czy by cis spuscil z 50 zloty i mysle ze wtedy bylo by warto
  • Poziom 18  
    A co sądzicie o tym wzmacniaczu? Mam cd tokai a do tego podłączony odtwarzacz mp3, znaczy wlutowany przewód do płyty głównej Tokaia a nie przez żaden adapter, czy taki wzmacniacz ładnie mi zagra? I czy się opłaca kupować coś lepszego? Kolega mi radzi kupić wzmacniacz alpine v12 za 450 zł ale to prawie dwa razy więcej od tego mac audio, wiadome że nie będzie trzymał parametrów jak ten v12 ale może ktoś ma ten wzmak i napisze trochę słowa o nim?
  • Poziom 18  
    No panowie nikt mi nie doradzi czy brać ten wzmacniacz? Czy może jakiś inny lepszy do 250 zł polecicie, 4x150 czyli pewnie w rms ma 75 W na kanał polecanie go czy nie, ma kotoś ten wzmak? Ladnie gra?