Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu inst. elektr. do Renault Laguna 1.9dCi !

20 Maj 2006 13:17 8238 10
  • Poziom 2  
    Witam ! Bardzo potrzzebny mi schemat instalacji elektrycznej do Renault Laguna 1.9dCi 2003r. A w szczególności schemat połączenia silnika z gniazdem diagnostycznym !

Prosze o odpowiedź gdzie można to znaleźć !!!

Z góry dzięki.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 2  
    Dzięki za info, schemat silnika OK, ale dokument ''złącze.pdf'' jest zakodowany, jak to otworzyć i jakim programem ?? Mam Worda 2003 i niemogę tego otworzyć :(
  • Poziom 13  
    johnny44 napisał:
    Dzięki za info, schemat silnika OK, ale dokument ''złącze.pdf'' jest zakodowany, jak to otworzyć i jakim programem ?? Mam Worda 2003 i niemogę tego otworzyć :(

Witam
    Żeby otwierać pliki pdf musisz mieć zainstalowany program „Adobe Reader”. Możesz go ściągnąć np. stąd: http://www.underpl.org/?d=files&a=download&item_id=285

Pytanie do korelian – co to za program którego zrobiłeś screena i czy jest on dostępny dla prywatnych użytkowników.
  • Poziom 2  
    OK, wszystko działa :) Wielkie dzięki za pomoc !!!

Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    korelian napisał:
    Ten program to screenhunter i jest "free"

Witam
    Małe sprostowanie - nie chodziło mi o program którym fizycznie wykonałeś zdjęcie aktywnego okna lecz o program który dostarczył Ci informacji na temat schematu elektrycznego Laguny :D
    Przepraszam za to że nie wyraziłem się jasno
  • Poziom 2  
    korelian jest możliwe otrzymanie całej instalacji elektrycznej do Renault Laguny 2 1,9 dci??
  • Poziom 9  
    wgrałem pliki i nie moge otworzyć,co to za program?