Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FIAT SIENA 1.6 16V Problemy z wolnymi obrotami...

krajes10 21 May 2006 23:00 2401 2
    krajes10
    Level 10  
    Witam, wiem ze jest wiele postów na temat gazu w sienie ale moja sytuacja jest dosc specyficzna.Jest to siena 1.6 16v gaz lovato niestety nie bylo mnie stac na wtrysk sekwencyjny i mam jaki mam.Problemem sa poprostu wolne obroty które krótko mowiac szaleja w zakresie 0-2000. Tak wlasnie zero gdyz czasami potrafi zgasnac.Problem jest o tyle dziwny ze dzieje sie tak tylko wiosna lato jesien w zime jak jest ponizej zera stopni to wszystko gra i obroty ok.Jednak jak jest pozyzej tych 10ciu 14tu stopni to sa juz jaja. NA BANK czysty filtr, sprawna sonda lambda, sprawne obydwa silniki krokowe(gazowy i silnikowy).Jak obroty szaleja na gazie to po przelaczeniu na benzyne tez jest podobnie..ponmaga tylko reset kompa w swrwisie ale to tylko na jakis miesiac..Wiem ze siena ma samouczacy sie komputerowy wynalazek firmy magneti-marelli ale czy to jest wlasnie przyczyna,a moze komp od gazu jest do bani i robi bledy w ukladzie??Sluszalem ze mozet tez byc czujnik Halla ktory sie rozmagnesowuje w wysokiej temp ...Pomozcie jesli mozecie
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    marac
    Level 20  
    A co z sondą lambda - może to ona swiruje? Sprawdzałeś?
    yaaro
    Level 33  
    Jaka jest ustawiona emulacja sondy w czasie pracy na gazie ??

Ustaw obwód otwarty, jak jest czym ustawić a jak nie to tnij przekaźnikiem.