Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Samsung VP-D351 - streaming na kompie przez DV

lotis 22 Maj 2006 17:03 4182 5
  • #1 22 Maj 2006 17:03
    lotis
    Poziom 11  

Mam kamerke Samsung VP-D351. Nie ma wyjścia USB i jest niemożliwy streaming video. Jest oczywiście i-Link i obraz przesyła się do kompa doskonale. Czy jest możliwość wykorzystania tego sygnału w celu wykorzystania kamery jako kamerki internetowej ? Potrzebny byłby jakiś serwer streaming. Prosze o pomoc

0 5
  • #2 25 Maj 2006 16:48
    lotis
    Poziom 11  

Ponawiam pytanie .

0
  • #3 28 Lis 2006 23:51
    Tsutsui
    Poziom 1  

Ja też mam ten sam problem i nie wiem jak zrobić żaby owa kamera zastępowała kamere internetową. może ktoś wie. prosze o szybą odpowiedź. Z góry dziękuje

0
  • #4 20 Gru 2006 19:13
    Szalona
    Poziom 1  

ja równierz mam ten problem co mam zrobic prosze o pomoc mój meil ilona.konto(malpa)interia.pl prosze pisać

0
  • #5 16 Lut 2007 11:04
    lotis
    Poziom 11  

Mam następujący problem: stosuje kamere Samsung VP-D351 jako kamerke internetową - program TrackerCam - i tu problem kamera wyłącza sie po jakimś czasie bezczynności. Przewertowałem instrukcje i w kamerze menu i nigdzie nie idzie tego zmienić. Prosze o pomoc.
    Kamera ma napewno jakiś tryb serwisowy, gdzie można to zmienić .

Moderowany przez oldboy:

Scalono dwa tematy, regulamin

0
  • #6 16 Lut 2007 11:12
    lotis
    Poziom 11  

Sprawa prosta program TrackerCam rozwiązuje problem ,przechwytuje obraz z firewire i podaje dalej .W Skype wystarczy w ustawieniach wideo wybrać źródło TrackerCam Capture 4.0 . No pomogłem sam sobie ,ale napewno nie tylko sobie pozdrawiam ...

0
  Szukaj w 5mln produktów