Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem ze zbyt dużym spalaniem lpg golf 3

23 Maj 2006 09:55 1224 3
  • Poziom 1  
    witam ostatnio założyłem do mojego golfa 3 rocznik 92 na punktowym wtrysku instalacje zdjęta z fiesty którą wcześniej miałem (tzn. zakładał fachowiec ) i wszystko jest ok po za tym że ten golf( pojemnośc 1800) pali mi w miescie około 15 nawet 17 litrów gazu a jeżdże nim spokojnie 90/h natomiast na benzynie pali z 9 /10 litrów benzyny nie wiem co jest co powinienem zrobic ?? pozdrawiam
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 12  
    na takie pytanie nie mozna odpowiedziec- troszke wiecej danych,jaka to jest instalacja , jakiej firmy, czy jest założone sterowanie i jakie, czy było ustawiane do tego samochodu i czy była robiona analiza spalin, czy sa zachowane normy spalin czyli 0,5CO na wolnych obrotach 0,3 CO przy obrotach około 3000/min lambda w granich 1-1,030 ktos kto zakladal ten gaz powinien to wykonac
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 16  
    Najwidoczniej nie robil tego fachowiec.Powinienes poprosic tego montera zeby dokonczył dzieła.Nie napisales czy mixer tez przelozyles z fiesty,czy tez zalozony byl dedykowany do pojemnosci golfa.
  • Poziom 26  
    Powinienes zalozyc mikser do golfa,sterowanie elektroncizne o ile nie miales tego we fiescie no i do jakiej mocy masz reduktor?