Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki sterownik ATI RADEON 9000 na Win 98?

23 May 2006 15:33 2701 8
 • Level 9  
  Karta graficzna to radeon 9000 w/64 ddr 128bit (tak pisze na naklejce na karcie). Mam win 98 i poszukuje sterownika do tej karty? Jaki bylby najlepszy? Dodam ze sie na tym nie znam i wybór odpowiedniego sterownika posród tych wszystkich zamieszczonych w internecie jest dla mnie czarną magią :) Pozdrawiam.
 • Level 9  
  No dobrze zainstalowałem te sterowniki i niby działa. Ale jak włączam gre to pojawia sie błąd: Fatal Error Couldn't create DirectDraw object DirectX error message: DDERR_CANTCREATEDC. Potem zainstalowałem sterowniki z omegi i znów to samo. I jeszcze jedno w menedżerze urządzen jest urządzenie z złótym znakiem zapytania o nazwie PCI Mass storage Controller. Wyczytalem ze potrzeba zainstalowac ster płyty głownej ale nie wiem jak to zrobic i nie wiem czy ma to jakis związek z tymi grami. Pozdrawiam. Dodam ze płyta głowna to Abit BX133 RAID.
 • IT specialist
  Ten żółty wykrzyknik to pewnie kontroler RAID.Jak nie uzywasz to wyłącz w biosie lub zainstaluj sterowniki z CD do płyty głównej.Przeinstaluj DirectX.Wejdź w Menu start-wszystkie programy-akcesoria-narzedzia systemowe-informacje o systemie i z górnego paska narzedzia diagnostyczne DirectX i przetestuj grafikę.
 • Level 9  
  Wyłączyłem ten kontroler RAID i faktycznie juz go nie widać. DirectX przeinstalowywałem juz, mam wersce 9.0c. Testy grafiki modułu DirectDraw i modułu Direct3D zakonczone pomyślnie. Lecz gdy po próbie właczenia gry i chce znów zrobic ten test, przycisk z modułu Direct3D nie daje sie wcisnąc, tak jak by nie bylo takiej opcji. Ale jak włacze od nowa komputer tesd Direct3D mozna zrobic znow bez problemu i wychodzi on pomyslnie.
 • IT specialist
  No to może być problem gry.Poczytaj readme z gierki jakie ma wymagania.Sprawdź na innej grze,aplikacji 3D.
 • Level 9  
  Inne gry albo aplikacje 3d tez nie dzialają, a powinny bo wymagania tych gier sa slabsze niz parametry mojego komputera. Moze wina tkwi w zle dobranym sterowniku?
 • Level 9  
  Ta gra to project igi wlasnie,widac nie ma na to rady, trudno sie mowi. Dzieki, pozdrawiam.