Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WinnCC 6.0 - aplikacja pracująca na dwóch monitorach

gregory_ch 26 Maj 2006 08:08 672 3
  • #1 26 Maj 2006 08:08
    gregory_ch
    Poziom 11  

Mam pytanie odnośnie WinCC 6.0, czy wie ktoś jak zrobić w tej wersji aplikacje pracującą na dwóch monitorach nie używając kreatora (Wizarda). Jeśli ktoś wie to byłbym wdzięczny za podpowiedź.

0 3
  • #2 24 Lip 2006 12:38
    gregory_ch
    Poziom 11  

Nikt mi nie chciał pomóc, więc byłem zmuszony zrobić to sam i w końcu doszedłem jak to zrobić, więc jeśli kogoś to interesuje to mogę się podzielić doświadczeniem w tej kwestii, bo wcale nie jest to trudne do zrobienie, choć jest jeden mankament takiej konfiguracji, o którym dobrze wiedzieć.

0
  • #3 08 Sty 2008 08:55
    Ganz
    Poziom 17  

gregory_ch napisał:
    Nikt mi nie chciał pomóc, więc byłem zmuszony zrobić to sam i w końcu doszedłem jak to zrobić, więc jeśli kogoś to interesuje to mogę się podzielić doświadczeniem w tej kwestii, bo wcale nie jest to trudne do zrobienie, choć jest jeden mankament takiej konfiguracji, o którym dobrze wiedzieć.

O jakim mankamencie mówisz? Czy coś trzeba dodatkowo dokupić do WinCC, żeby to zadziałało?

0
  • #4 06 Mar 2008 13:11
    huggo
    Poziom 10  

Byłbym wdzieczny jakbyś podzielił się z nami jak to zrobic bo właśnie kombuinuję jak się za coś takiego zabrać. Z góry dzięki

0