Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pioneer deh-p55 bt co o nim sądzicie?

26 May 2006 17:19 1265 2
  • Level 12  
    Zastanawiam się nad kupieniem tego radia co sądzicie o nim.
    Interesuje mnie też czy jest możliwe wgrywanie animacji do tego modelu z płyty cd.
    a może polecili byście coś innego w tych pieniądzach zależy mi na bluetooth obecnie mam model deh-p7600mp i niestety nie jest w niego wyposażony.
    Dzięki za wszelkie sugestie

http://www.swistak.pl/aukcje/1806908,PIONEER-DEH-55-BT-AUTORYZOWANY-DEALER-RATY-.html
  • Level 12  
    Może jednak ktoś wie czy można do niego wgrać animacje?
  • Level 11  
    panowie mam to radyjko w aucie jakieś 2 miesiące i ciężko mówić o wgrywaniu animacji bo ono ma wyświetlacz alfanumeryczny(pokazuje tylko literki i cyfry). Poza tym ja jestem z niego zadowolony, Dla nabywców mała rada; radio pokazuje na wyświetlaczu stan baterii i zasięg jednak ta funkcja nie działa z nokiami nawet z symbianem (6310,6230, 6021, 3230, 6600) te modele nokii sprawdziłem. Sprawdziłem tesz jeden z modeli LG (nie pamiętam jaki) tesz nie pokazuje. wiem napewno że dobrze łączy sie z SE sprawdziłem k510 k700 k750 w800 jest ok nie wiem jak inne marki, ja obecnie używam k700 i lubi mi się czasem nie połączyć zwłaszcza przy słabej baterii co w tym modelu często sie zdaża a problemy z połączeniem zwalam na telefon bo po resecie wszystko wraca do normy, a i z innymi telefonami mój k700 ma problemy z połączeniem bluetooth. I jeszcze jedno radyjko przekręca kolejność wieloczłonowych wpisów w książce telefonicznej ot taki mały feler. No rozpisałem się ale może komuś tym pomogę