Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia 3510i Przypisz dzwiek

28 May 2006 14:00 1488 7
  • Level 23  
    witam!
    powiedzcie mi koledzy co moge zrobic aby w opcji "przypisz dzwiek" wyciszyc calkiem danego abonenta?
    w noki3210 była taka mozliwosc,a w tej nie :-( czy mozna to jakos zmienic? np :oprogramowaniem,a moze prosciej wgrac fragment "ciszy" ;-))
    dzieki za ewentualną pomoc
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 16  
    Dodaj jego do jakiejs grupy i wylacz dzwonek dla tej grypy.
  • Level 23  
    no OK,ale czy ta NOKIA posiada grupy,bo nie moge znaleźc tej opcji :-(
  • Level 29  
    proszę - jak nie wiesz co pisać to nie pisz nic. nie chodzi o wyciszenie wszystkich dźwięków tylko o wyłączenie dzwonka dla jednego konkretnego numeru - nie chcemy słyszeć jak dzwoni teściowa - myk - i nie słyszymy tylko teściowej :P

mam nokię 3510i i jak do tej pory nie trafiłem na taką opcję. myślę więc że nagranie kawałka ciszy jest jedynym rozwiązaniem jeśli nie chcesz się bawić w szukanie odpowiedniego sofuu.
  • Level 23  
    maciek_slon wrote:
    proszę - jak nie wiesz co pisać to nie pisz nic. nie chodzi o wyciszenie wszystkich dźwięków tylko o wyłączenie dzwonka dla jednego konkretnego numeru - nie chcemy słyszeć jak dzwoni teściowa - myk - i nie słyszymy tylko teściowej :P

mam nokię 3510i i jak do tej pory nie trafiłem na taką opcję. myślę więc że nagranie kawałka ciszy jest jedynym rozwiązaniem jeśli nie chcesz się bawić w szukanie odpowiedniego sofuu.

I oto wlasnie mi chodzi!
    o to caly czas pytam,czyli jednak trzeba wgrac sobie "cisze" do Galerii i dopiero przypisac konkretnemu numerowi.
    Jezeli ktos wymysli cos innego to czekam :-))
  • Level 26  
    stereoo wrote:
    I oto wlasnie mi chodzi!
    o to caly czas pytam,czyli jednak trzeba wgrac sobie "cisze" do Galerii i dopiero przypisac konkretnemu numerowi.
    Jezeli ktos wymysli cos innego to czekam :-))

Witam, przepraszam za odswiezanie, i prosze o info, jaka wersja softu do N3510i umozliwia przypisanie do kontaktu dzwiekow z galerii??? Posiadam ten model z softem 5.30 i strasznie wkurza mnie, ze dzwonki z galerii moge ustawic tylko jako globalne a dla kontaktow moge przypisac tylko z domyslnych jej dzwiekow :-(
    Jesli to mozliwe, prosze o taki soft na PW, odwdziecze sie punktami ;-)
  • Level 23  
    niestety,ale dzwonka z galerii nie mozna przypisac wybranemu kontaktowi a tylko jako globalny.
    wgrałem więc sobie dzwonek z 5sek ciszy na poczatku i w ten sposób pozbyłem sie natretnych"strzałkowiczów"a waznym dla mnie osobom przypisałem inne dzwieki:)