Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PROBLEM Z RESTARTEM ROUTERA

ssniuniek 28 May 2006 19:47 1137 4
    ssniuniek
    Level 10  
    Problem mam z restartem rotera na fabryczne ustawienia przyczymuje przycisk przez 10 sek. i nic dalej to samo wczesniej nie mialem takich problemow , router firmy LINKSYS MODEL BEFW11S4 V.2. co jest grane pomocy co zrobic aby zrestartowac na fabryczne ustawienia.
    dan-j2
    Level 18  
    mialem taki sam model tylko ze koncowka v4 ja swojego linksysa musialem trzymac przez okolo 20 sekund i to pomagalo a jezeli takie cos nie pomoze istnieje reset na zware nawet jest to na poscie wyzej naprawy sprzetu sieciowego i jest tam opisany linksys jak zresetowac firmware po nieudanym wgraniu oprotgramowania ja mialem ta sama wersje ktora mi bezczelnie padla obslugiwala mi 10 osob chodzila tragicznie nie stabilnie zrywalo polaczenia co pol godziny raz mi sie zawiesil akurat w tedy jak bylem na swietach okolo 400 kilometrow z dala mialem tam byc 10 dni a bylem 4 przez tego glupiego linksysa teraz postawilem na jego miejsce orinoco 2000 no i ulga zapomnialem ze go kiedys postawilem na bazie juz od tamtej pory zaden klient nie dzwoni ze mu net nie chodzi a cena co do linksysa to pare zlotych za 350 na allegro mozna go kupic i sie zapomina o nim mam juz 2 lata go i nigdy przenigdy mi sie nie zawiesil a ma w tej chwili 5 razy wieksze obciazenie niz linksys obsluguje 50 uzytkownikow
    pozdrawiam
    ssniuniek
    Level 10  
    ale na tym poscie jest do modelu wrt54 a nie do mojego moj linksys wyglada inaczej w srodku, jest moze opis do mojego modelu widzial ktos .
    ssniuniek
    Level 10  
    to nie jest ten linksys ... model podalem wyzej.