Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Malowanie kart - co o tym myślicie?

DntSLn 28 Maj 2006 20:04 806 3
  • #2 28 Maj 2006 20:46
    blackball
    Poziom 16  

jeste ciekaw dlaczego nie pomalował swojej Ti4200... ;) przy kartach nie wytwarzających ciepła (np. ta karta sieciowa) to jest dobry patent, kiedyś niektórzy zanurzali w lakierze płyty od radii samochodowych aby je "wzmocnić" ponoć to chroniło elektronikę przed wilgocią itp w komputerze może ułatwic czyszczenie z kurzu i chyba nic innego nie da, co do minusów to chyba nie ma żadnych jeśli karta nie wydziala zbyt dużo ciepła

0
  • #3 28 Maj 2006 20:49
    demoh
    Poziom 19  

Jak farba nie przewodzi pradu i nie zrobisz zwarcia to mozna malowac. Ale trzeba pamietac o nie zamalowaniu np wiatraczka lub zlacza :P

Ale tak ogolnie to po co ? ja wole takie zielone lub niebieskie nieraz sa lub czerwone i neonki do tego to w tedy ladniej wyglada.

0
  • #4 29 Maj 2006 12:30
    DntSLn
    Poziom 22  

No dzięki panowie za info, dziś rozmawiałem o tym ze znajomymi i sądzą podobnie jak wy... zapewne jakiś modder skorzysta z tego patentu, ja jeszcze nie jestem do końca przekonany. Choć ciekawe by było namalowanie na uprzednio pomalowanej karcie jakiegoś symbolu farbą reagującą na uv, dostaniemy ja w więkrzości sklepów... looknijcie na www.pc-tuning.com

0