Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager P4704345-F połączenie ze zmieniarką Kenwood

30 May 2006 23:13 2174 6
  • Level 10  
    witam serdecznie
    przesledziłem forum i nie znalazłem nic na temat mojego problemu
    sprawa wygląda tak że mam do podłączenia zmieniarkę kenwood KDC-C669 do radia chryslera P4704345-F radio wyjście 8 pinowe zmieniarka 13 pinowe pytanie jak to można połączyć. może ktoś ma schemat tego wyjścia radiowego a może jest jakaś przelotka
    autko z 1996 roku moze ktoś wie jaki producent radia moze to pomoże w odszukaniu schematu
    bardzo prosze o pomoc
    pozdrawiam michał
  • Level 43  
    Niemal napewno to radio nie będzie sterować tą zmieniarką więc szukanie przejściówki mija się z sensem.

SławeK
  • Level 10  
    no ale sprzet niby był podłączony tylko ktoś zerwał wtyk od strony radia zmieniarka zamocowana kabel poprowadzony a czy mozna to sprawdzić bankowo ze nie bedzie działać?
  • Level 43  
    Handlarze aut wszystko powiedzą byle sprzedać auto. Możliwe ze był interface pomiędzy radiem a zmieniarką tłumaczący standardy komunikacji. Chrysler często miał standard Alpiny ale nikt nie jest tego pewny bo to mało znane radia.
    Kiedyś znalazłem włoską firmę która robila takie interfacy do róźnych fabrycznych aut a zmieniarkami Kenwooda.

SławeK
  • Level 10  
    czyli co nic sie z tym nie zrobi? a moze masz namiar na schemat tego radia?
  • Level 43  
    Tanim kosztem napewno nie, drogim też trudno bo radio mało popularne. A o schematy pytamy w innym dziale ale nie trudź się, szanse na schemat są praktycznie zerowe.

SławeK
  • Level 10  
    oki w takim razie dzieki wiecej nie zawracam gitary pozdrawiam