Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozkodowana zmieniarka CD

Frukacz 31 Maj 2006 14:26 1592 2
  • #1 31 Maj 2006 14:26
    Frukacz
    Poziom 9  

Witam. Mam taki problem, opisuje go poniżej:
    Posiadam Radio Blaupunkt Boston C31 oraz zmieniarkę Blaupunkt IDC A 09, takie określenia są na sprzęcia. Opisze teraz co mi się stało. Chciałem wyjąć płytkę z zmieniarki, nacisnąłem kilka razy guziczki, nagle wszystko się zaświeciło i na wyświetlaczu radia wyskoczył napis CD CODE. Wpisałem 3x jakiś kod i zmieniarka się zablokowała całkowicie. Co prawda dzisiaj jak sprawdzałem, to już się odblokowała, ale nadal domaga się wpisania kodu. Ponadto, po zablokowaniu zmieniarki, przez pewien czas radio nie reagowało na żadne przyciski. Dało się je tylko włączyć i wyłączyć. Kiedyś znów odkryłem, że muszę nacisnąć guzik przełączający na CD, potem z powrotem na radio i wtedy przyciski radia się odblokowały. To tyle z objawów, które moża opisać w miarę zrozumiały sposób. W tej chwili zmieniarka domaga się jakiegoś 4 cyfrowego kodu. Nie mam żadnej instrukcji, ani do radia ani do zmieniarki. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł, i mógłby mi pomóc w odblokowaniu jej, byłbym wdzięczny. Tak więc z góry dzięki.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    PS. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale wcześniej przed problemami z zmieniarką, radio się "zawieszało". Wyskakiwł napis "MUTE" i wtedy radio nie grało i nie reagowała na żadne guziczi.
    POdrawiam raz jeszcze.

0 2
  • #2 31 Maj 2006 23:00
    ikar55
    Spec od car audio

No to chyba wiesz wszystko. Musisz zanieśc zmieniarkę do właściwego serwisu.

0
  • #3 01 Cze 2006 01:37
    SlaweK
    Poziom 43  

A wcześniej przeczytaj instrukcję obsługi sprzętu którą znajdziesz u producenta.
    Temat zamykam.

SławeK

1