Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic NV-DS60EG - magnetowid - komputer

byczyna 31 May 2006 14:29 824 1
    byczyna
    Level 1  
    Szanowni Forumowicze,
    Posiadam stare nagrania na kasetach VHS i chcialbym przerzucic je do komputera. Pozyczylem magnetowid i Podlaczylem go do komputera (mam karte video) kablem "kompozyt - svideo" i przerzucilem material do komputera, ale jakosc tego wszystkiego byla dosc marna. Zapisywalem te filmy w roznych formatach mpeg, avi...i bieda (probowalem roznych programow do obrobki, ale najlepiej bawilo mi sie Windows Media Maker).
    Przytachalem wiec do domu magnetowid (tym razem pozyczylem go od innej osoby). Pozyczony sprzet marki Sony posiada tylko dwa wejscia Euro i dwa proste wejscia antenowe.
    Wymyslilem, ze podlacze ten magnetowid do mojej kamery Panasonic NV-DS60EG i za posrednictwem kamery przerzuce moje archiwalne materialy do komputera (zapis cyfrowy- Fire Wire). Polaczenie kamery z komputerem dziala bez zarzutow. Natomiast mam problem z polaczeniem magnetowid - kamera. Zastosowalem przejsciowke "Euro - chinch" w magnetowidzie. Do tej przejsciowki zalaczylem kabel "chinch - A/V?" (koncowka podobna jak do sluchawek w walkmenie). Czy ktos wie jak to polaczyc, zeby obraz odtwarzany z tasmy w magnetowidzie, mogl byc ogladany w monitorku LCD kamery?Czy to jest w ogole mozliwe. Za wszystkie opinie i porady bede wdzieczny. Pozdrawiam - kluczbork(malpa)tlen.pl
    PitD

VIP Meritorious for electroda.pl
    W kamerze musisz uaktywnić wejście video. Zwykle w cyfrówkach jest ono zablokowane i jest tylko wyjście z wiadomych powodów :)