Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć jeden tuner cyfrowy do kilku tv

31 Maj 2006 20:16 1610 9
  • Poziom 1  
    witam mam wielkie pytanie czy sygnał z jednego tunera sat cyfrowego można rozdzielić na kilka tv. Potrzebuje rozdzielić sygnał na 6 telewizorów. Zamierzam do tego użyć orginalną kartę polsatu. I chętnie kupie potrzebne do tego dodatkowe urządzenia. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Poziom 38  
    Ale wiesz o tym że z jednego tunera będziesz miał we wszystkich telewizorach ten sam program :D :D
  • Poziom 35  
    Qbuś napisał:
    Ale wiesz o tym że z jednego tunera będziesz miał we wszystkich telewizorach ten sam program :D :D

Po co powtarzasz to co już zostało napisane?
  • Poziom 38  
    Wyszło tak bo jak pisałem,to ty zdążyłeś w międzyczasie wysłać :D
    Sory :cry:
  • Poziom 26  
    Odpowiedz jest prosta jeśli chcesz podłączyć do 6 telewizorów jaden tuner to nie ma sprowy ale musisz zdawać sobie sprawę że to co golądasz na jednym będzie na pozostałych czyli jeden wniosek musisz zakupić 6 dekoderów.
  • Poziom 12  
    Mam podobny problem.
    Posiadam SAMSUNGA DSB-S305G - nie ma on modulatora, wiec che polaczyc dekoder z TV kablem EURO.
    Problem jest w tym, ze odleglosc miedzy nimi to 15 m.
    Czy jest mozliwe ogladac na 15 m kablu??
  • Poziom 15  
    Wiec jaka jest max dlugosc kabla EURO:?:
    Prosze o wypowiedzi na temat :)
  • Poziom 1  
    Nie można tego jednoznacznie określić, ale przy dobrze ekranowanym kablu wykonywałem taką instalacje na odległość około 40 m i nie zauważyłem żadnych strat, ani foni, ani wizji. Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Czy jest mozliwe ogladac na 15 m kablu??[/quote]

Ja tak wysyłam sygnał na mniej więcej taką odległość i tu uwaga na zwykłym kablu od domofonu ośmiożyłowym. Oczywiście nie wykorzystałem wszystkich żył, żyły nie są ze skrętki ale z drutu i nie są niczym ekranowane. Od czasu do czasu pojawiają się jakieś zakłócenia na drugim tv, ale to nic poważnego i nie wiem czym są spowodowane bo jak napisałem wystepuje to tylko czasami.