Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rozwi您ywanie problem闚 z Mp3 Player

deskath 25 Jan 2007 14:31 433342 748
Termopasty
    Zordon
    Level 11  
    shelo! poczytaj forum. To nie jest jedyny temat. Jak sam sie troche nie wysilisz to nikt ci nie pomoze. W innym temacie jest wszystko dokladnie opisane. (opcja szukaj)
    p.s.
    masz neostrade?
  • Termopasty
    DjSeMisS
    Level 1  
    witam.ja mam mp4 playera i niewiem czym mam wgra Flesza...Moja mp4 czasami pokazuje klepsudre jak podl帷ze do usb a jak niema baterii i pod陰cze ladoware to 鈍ieci sie a niebiesko jasno...[/img]no kupi貫m j od kolegi bez pudla ale wyglo康a i ma wszystko co mp4 player Mpowera model T28/Ale muj to podobno to IPOD\zgra貫m flesha z www.S1mp3.org i wiem ze na 100% to ten bo go sprawdza貫m poprzez numer na plycie g堯wnej...pomocy... GG:7931263/E-mail :pyziaak@wp.pl...piszcie
    Traidor86
    Level 1  
    Ponawiam pytanie matiego3730330 i shella :]
    ... poniewa mam bardzo podobny odtwarzacz: samsung604(K9K2G08U0M), ale nigdzie nie mog znale潭 do niego softu. Co prawda mam do tego p造tk, ale czy to na niej jest? W徠pi - tzn. nie wiem. Pr鏏owa貫m ju wielu rzeczy. Zwiera貫m piny, odinstalowywa貫m sterowniki do usb, przeprowadza貫m takie operacje kilkakrotnie na windowsie xp i 98... nic z tego. Wgra貫m te MP3 Player Utilities 1.45 - ale jak go za陰czam to nie wykrywa mi odtwarzacza. No i jestem w martwym punkcie, a odtwarzacz po w豉czeniu ci庵le wy鈍ietla tylko "Hello" - i tak zostaje a nie wyci庵n baterii.
    Do you help me??
    Rimodar
    Level 2  
    A je瞠li 軼i庵n掖em ju tego softa, to jak go teraz wgra? Mam mp3 Matsui 120MR. Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
    wroobelekhh
    Level 10  
    posiadam mp3 player firmy TEAC , model MP-1000. mam problem (taki jak wielu tutaj), m鎩 komp nie wykrywa playera gdy go pod陰czam. 軼i庵貫m zalecany program. lecz nic to niedaje. przyciskam wszystkie przyciski ale r闚nie bez efekt闚. ci庵le mi pisze 瞠 urz康zenie nie ma sterownik闚. (w instrukcji pisze 瞠 stery tylko potrzebne do Win98 a u篡wam XP). z tymi sterami te pr鏏owa貫m kombinowa ale bez efekt闚. pod陰czam do kompa inny mp3 player (takiego taniego chi鎍zyka i bez problem闚 mi go wykrywa. pomocy...

odtwarzacz wygl康a tak:
    http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/247797.html

jeszcze dodam 瞠 na wy鈍ietlaczu pojawia si kolejno: waiting, transfering, Conected. czyli jest pod陰czone. a komp nie widzi:/:/
  • Termopasty
    rafik0483
    Level 12  
    Potrzebuje pomocy przy odtwarzaczu Manta Demon 128MB, przeszed貫m ju krok 瞠 odtwarzacz jest widzialny przez windows (ADFU mnie sie wy鈍ietli這 po stykni璚iu n騜ek na kostce)
    Wgra貫m oryginalny soft (plik mm211.bin)
    S1 MP3 Player
    Wilson ver. 3.0.43
    ale poza zielonym kolorkiem to sie nic nie wy鈍ietla :/
    Na p造cie g堯wnej jest oznaczenie Mp-833-2051MV20

Bardzo prosze o pomoc

Dodano po 8 [sekundy]:
    Mastrojani
    Level 10  
    No widze 瞠 nie tylko ja mia貫m problem z MP3.
    Teraz powiem jak ja naprawi貫m sw鎩 chi雟ki odtwarzacz.
    Zacz窸o si jak w這篡貫m MP3 do kompa bez baterii... Wykrywa這 mi jako ADFU (FS) Device. Sobie my郵e co sie stao?! I tak sie zacz窸o... W這篡貫m baterie i te wykrywa這 mi jako ADFU (FS) Device. My郵e sobie 瞠 zrobie update Firmwara. Ok przychodzi co do czego nie nie zrobie bo sie boje :) Wi璚 w jaki spos鏏 trafi貫m na strone s1mp3. I tak czytam "muS1c Pod to projekt alternatywnego oprogramowania do chi雟kich odtwarzaczy mp3". Za豉mka. Podj掖em walke z odtwarzaczem. I codziennie pr鏏owa貫m Firmwara wgra, zwiera貫m n騜ki...NIC... Wko鎍u upgrade firmwara. Nie da si. Wyskakuje b陰d "Fash is no responding". Wi璚 sobie my郵e mo瞠 jakie zwarcie gdzie jest albo jaka cz窷 sie urwa豉? Nie... ALE zobaczy貫m pod lup pod pami璚i... LEWA strona n騜ek W og鏊e nie przylega豉 do P造tki!! Patrze na ATJ2085... TE 2 n騜ki nie przylega造 do p造tki. Wzi掖em lupe i ma造 鈔ubokr璚ik i przygi掖em je do p造tki aby sie styka造. nast瘼nie pola貫m lekko to klejem :D DZIAx! Wgra貫m Firmwara ze strony S1mp3 i Hula az mi這.

Radze wam posprawdza czy w waszych chi雟kich tandetach te jakie n騜ki nie stykaj si z p造tk! :P
    Mastrojani
    Level 10  
    yoxxx wrote:
    Witam od niedawna na miom mp3 playerze http://www.allegro.pl/item160969229_mp3_pl..._fm_direct.html
    pokazuje sie napis "error (41)" albo "System file error" co mo瞠 by przyczyn i co mog zrobi?
    Pozdro

Przyczyn tego mo瞠 by uszkodzenie firmwara albo to, 瞠 odtwarzacz prosi si o formata. Najpierw walnij mu formata, a jak to nic nie pomo瞠 to niestety firmware upagrade ci czeka :)
    saico
    Level 19  
    Mam co takiego (512MB, FM, dyktafon, ks.telefoniczna) i problem tkwi w tym, 瞠 uruchamia si po czym zatrzymuje na komunikacie "Starting..." - szukam firmware, kt鏎y go przywr鏂i do u篡walno軼i.
    PS. Na p造cie CD ze sterownikiem producent (Positivo) nie za陰czy pliku firmware do upgarde.

Rozwi您ywanie problem闚 z Mp3 Player
    siakus
    Level 8  
    Potrzebuj firmware do Thomsona Lyra M100E512K. Szukalem ;/ niestety nic... moze ma ktos cos w swoim magicznym kapeluszu;> Chodzi o to ze odtwarzacz sam sie resetuje... doszedlem do wniosku, ze powinienem byl zainstalowac nowy firmware... ale nie jestem pewien czy mam racje ;]
    mike997
    Level 10  
    Szuka貫m wszedzie fw. do mojego MP4 a to "Chinka" firmy VTEC MP500

Wczesniej zainstalowane fw. to

ATCS16D_13
    2005.6.1
    WS-3.2.13
    2005/11/10

procesor
    ATJ2086W

plyta
    MP751CV1-STL

moze ktos ma w swoim i mog by udostepni

pozdrawiam
    i z g鏎y dziekuje
    Michal
    7328426
    Level 10  
    Witam!
    Wczoraj kole瘸nka przynios豉 mi SONY mp3 player 1 GB NETWORK WALKMAN NW-E207.
    Formatowa貫m go w komputerze i i bezpo鈔ednio z odtwarzacza.
    Nie widzi w og鏊e utwor闚 na wy鈍ietlaczu pisze NO DATA, NO ITEM.
    Mp3 wgrywam bezpo鈔ednio do K:\
    Komputer bez najmniejszych problem闚 wykrywa odtwarzacz.

Prosz o jak彗olwiek pomoc, nigdy wcze郾iej nie mia貫m do czynienia z mp3 playerem. Mo瞠 aktualizacja oprogramowania? (sk康 go zasysn望?)

pozdrav:|
    Mortech service
    Level 10  
    Witam wszystkich serdecznie.
    Mam MP4 - M-Power mod. T28 2G. Musz najprawdopodobniej wgra nowy soft. Ma kto mo瞠 namiary na niego? za pomoc z g鏎y dzi瘯i.
    stasinek1
    Level 1  
    Witam
    JA mam taki problem mp3 NA kosci AMP2085 256MB
    MP3256-1 WATSON
    PRODUCENT SIG
    JAK ZROBIC BY XP GO ZOBACZY JAKO DYSK WYMIENNY
    siwy250
    Level 19  
    ja mam zwykla mp3 pisze na przykrywce od usb norma moze ktos mi powiedziec jaki tam trzeba wgrac flash .Pojemnosc to 128 mb
    dziekuje
    fx998
    Level 2  
    Wielkie podzi瘯owania dla "deskath" za temat. Prubowa貫m r騜nych sposob闚 o篡wi m鎩 mp3 i niestety nic, znalalem ten temat no i metoda drastychna czyli zwarciowa pomog豉 mp3 dzia豉. W moim przypadku wystarczy這 tylko zewzec 4 dolne n騜ki i komp wykry moje mp3 jako "ADFU Service Device" no i pu幡iej wgra貫m oprogramowanie i wsio. Wszystko dzia豉.:D
    Mastrojani
    Level 10  
    Mortech service wrote:
    Witam wszystkich serdecznie.
    Mam MP4 - M-Power mod. T28 2G. Musz najprawdopodobniej wgra nowy soft. Ma kto mo瞠 namiary na niego? za pomoc z g鏎y dzi瘯i.

www.mpower.pl na tej stronce sprawd powinien by w sekcji download

stasinek1 wrote:
    Witam
    JA mam taki problem mp3 NA kosci AMP2085 256MB
    MP3256-1 WATSON
    PRODUCENT SIG
    JAK ZROBIC BY XP GO ZOBACZY JAKO DYSK WYMIENNY

...Pocz徠ek tematu...
    mike997
    Level 10  
    Chyba bede musia odda moj mp4 do serwisu bo nie znalazlem firmware ale jak go odzyskam mam zamiar udostepnic zainstalowane oprogramowanie by inni nie mieli takich k這pot闚 jak ja, ale nie wiem jak je zgra z odtwarzacza ??
    Leszek*D
    Level 2  
    Porada dla posiadaczy Creative.

1. Od czasu do czasu sprawdzaj czy jest nowy firmware (fw) i zapisuj na dysku w odpowiednim katalogu.
    2. Nigdy nie zmieniaj fw je瞠li nie ma takiej potrzeby (czasami nowy fw jest gorszy - np pozbawia mp3 radia, zajmuje wi璚ej miejsca itp).
    3. Utw鏎z kopi oryginalnego fw
    4. Sprawdzaj na forach porady

Ja osobi軼ie przywr鏂i貫m do 篡cia padni皻y Creative TX FM 128MB zmodyfikowanym fw bazuj帷ym na starszej wersji z dodanym j. polskim.
    Sprawdzone fw i program+instr poni瞠j do zci庵ni璚ia.
    Obecnie mam problem z uzyskaniem czego wi璚ej ni tryb recovery (ADFU) dla MP4 Mpower T29 (patrz zdj璚ie)Rozwi您ywanie problem闚 z Mp3 Player, 1G, 1,8" z powodu niedoskona這軼i program闚 do kopiowania fw.
    Prosz o kontakt w豉軼icieli takiej mp4 z Wa-wy lub bliskich okolic w celu skopiowania fw.... w豉郾ie zauwa篡貫m na forum 瞠 jest ju strona mpower z wersjami fw do r騜nych model....
    Pomog這. (t29_b809_k8.zip) Mog te edytowa obrazki i menu!
    Wi璚ej w innym po軼ie Mpower t29
    lderlukiewicz(ma逍a)wat.edu.pl
    zenek123
    Level 19  
    Poszukuje instrukcji obslugi lub jakis programow do jukebox photo 20 GB. Nie moge nim ostatnio zadnej muzykli odtworzyc .
    rafal1989
    Level 1  
    ja mam cos takiego:
    Board revision as printed on PCB:
    MP-693C-SL Main V1.3 2005.12.14

Processor:
    ATJ2085
    EB023AB CB6

Memory (1GB):
    Samsung 549
    K9K8G08U0M
    PCB0
    FXK502P2
    wersja softu przed proba reanimacji :sc85024b 2005/12/08 act_v3.2.16 (wyczytalem na jednym forum po oznaczeniach plytki)
    padl soft podczas wgrywania czegos (nie wiem bo to kumpel wgrywal i nie wie co jest grane )
    zrobilem tak jak to zostalo opisane w ktoryms z watkow :
    1.zwarcie na plytce
    2.wykrycie playera
    3.proba wgrania softu
    4. soft wgrany
    problem w tym ze nie mam pliku dump.bin, i teraz moje pytanie :
    czy ten plik music byc z softu przed wgrywaniem nowego czy moge go sobie dopiero utworzyc(4godz lektury robia swoje :) http://www.mympxplayer.org/portal.php na tym forum pisze wszystko jednak ja nie wszystko rozumiem )? Jesli ktos zrobil tak jak i wie co jest nie tak to prosze od odp lub o napisanie po polsku koncowki instrukcji , o co dokladniej chodzi z tym dump.bin
    naprawilem odtwarzacz :D :D do tego co pisze wyzej pasuje nastepujaca wersja oprogramowania : http://www.mympxplayer.org/full-merged-3537-df323.html sciagnac jesli sie komus przyda to prosze bardzo :) pzdr
    saico
    Level 19  
    Witam

Mo瞠 Kto poradzi mi w kwestii odtwarzacza MP4 (512MB) na procesorze ATJ2085 i pami璚i HY? Oznaczenia na p造cie MP680-CL-V11, potrzebuj firmware, ale co gorsza ju wgralem "z造" i przesta si wykrywa po USB, nawet przez zwarcie pami璚i (I/O) w tryb Recovery. Mo瞠 macie na to rad? To jest tym bardziej dziwne, 瞠 zwieranie pami璚i zawsze pomaga這 - robi貫m tak na innym MP3, tego u鄉ierci這 na amen i nie wierz, 瞠 si nie da nic zrobi.

Pozdrawiam
    mr闚a
    Level 14  
    nie moge uruchomic mojego playerka:( pare dni temu zaczal dziwnie szalec, wiec postanowilem mu wgrac nowy soft(przedtem oczywiscie zrobilem kopie tego starego) znlazlem(niby) odpowiadajacy do mojego plaera, lecz po wgraniu juz nic sie nie dzieje jak podlacze pod usb pala sie tylko diody od podswietlania:( probowalem juz przez zwarcie nowek wykrywa mi tak jak powinien ale juz nie moge wgrac zadnego softu:( podczas probie wgrywania wyskakuje mi blad "flash error":( raz podczas zwierania nozek w chipsecie zapomnialem odlaczyc od usb i mi poszla mala iskierkas :( czy to moze byc przyczyna tego?? co moge zrobic zeby mp3 zadzialalo?? oznaczenie: ATJ2051H,
    a ta najwieksza kosta(tam gdzie zwieralem nozki)to Samsung 622 K9K8G08U0M PCB0, pomozcie :)<blaga>

udalo mi sie wgrac nowy soft, ale playerek nadal nei dziala:( sformatowalem ja i wtedy juz nie wystepowal ten problem z flashem:) ale mp3 nadal death :((
    ati85
    Level 10  
    witam chcialem zrobic zwacien w pamieci flash tak jak jest na pierwszej stronce posta ALE niestety okazuje sie ze moja ostka jest inna
    wiec czy moze ktos wie jak zrobic zwarcie zwiazane z restartem softu na plytce SAMSUNG 552 k9k... ??

dzieki i pozdro :]
    ati85
    Level 10  
    dlaczego odtwarzacz mp3 (matsiu MAT 110MR 1 GB) widac tylko w menadzerze urzadzen a w moj komputer juz nie ??
    cvc d15
    Level 13  
    witam potrzebuj wsadu bez b喚d闚 do
    EMERSON 512 MB
    ATJ2051H
    Prosz o info, podobno zosta "zaktualizowany" softem od jakiego 2GB:) Komputer widzi go, mp3 si nie w陰cza. Pzdr!

ok, jest tak, ADFU mode, za ka盥ym razem jak w陰czam mp3 updating tool to mi si wy鈍ietla "Now is recover state... " popr鏏owa貫m z r騜nymi firmwareami, niestety "writing or reading data to device" staje w po這wie i lipa. Ewentualnie jak pr鏏uje z najbardziej prawdopodobnym V.3.5.35 to mi si pojawia "Invalid Upgrade Firmware File" Prosz o pomoc, pozdrawiam!!
    Hirmthurs
    Level 1  
    Witam! Mam wielki problem z moim odtwarzaczem MP3 (CiBox SG103 3,3 GB z OTG, w postaci miniaturowego dysku twardego). Je瞠li w陰czam odtwarzacz, pokazuje si ekran powitalny (takie co w stylu wygaszacza ekranu, grecka literka sigma przesuwaj帷a si po ekranie). Nagle literka staje w miejscu i zwiecha, nawet nie zd捫y si nic za豉dowa.

Je瞠li pod陰czam mp3 do komputera, s造cha charakterystyczne "ding-dong", ale dysku nie wida. Je瞠li wchodz w bezpieczne usuwanie sprz皻u (bo taka ikonka w zasobniku si pojawia), to widnieje co takiego: http://aycu12.webshots.com/image/12611/2002173113795287782_rs.jpg . Wchodz we w豉軼iwo軼i->woluminy i wida to co wida na obrazku.

Po od陰czeniu mp3 znowu zwiecha, ekranik z napisem "Computer Sigma" nie znika, tak jakby odtwarzacz by ci庵le pod陰czony.

Musz doda, 瞠 podczas tych zwiech jedyne co reaguje, to jag w陰cze blokad klawiatury (hold) i wcisn inny przycisk, to wyskakuje napis "Keys Locked" (i w陰cza si pod鈍ietlenie). I 瘸dnego innego znaku 篡cia.

Gwarancji do niego nie mam, bo albo nie dali albo gdzie si zapodzia豉 :cry: W ka盥ym razie mp3 by豉 kupowana nowa i s逝篡豉 mi od gwiazdki, a tu nagle sama z siebie si zepsu豉... (kilka razy spad豉 mi, ale z wysoko軼i 1 m i na mi瘯ki dywan). Prosz o szybk pomoc!

Z g鏎y dzi瘯uje!