Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozwiązywanie problemów z Mp3 Player

deskath 01 Cze 2009 17:17 430678 748
    mechatronik
    Poziom 13  
    alojzikftp napisał:
    A coś z tym usb dev możesz zrobić? Blue screen to standard, spróbuj może na innym systemie; mi się udało tylko jak kompa obciążyłem i jakoś raz zadziałał :) . r

próbowałem na kilku kompach i to samo

alojzikftp napisał:
    Próbuj wgrać to twoje fw z kompa lub - jeśli mozesz na urządzeniu. Pozdr

na urządzeniu nie mogę wgrać;/

alojzikftp napisał:

A dokładnie to jakich zmian dokonałeś i co mają dać, chyba nie zmianę nazwy urządzenia w menedzerze :).
    Pozdr

jak udało mi się podpiąć MP4 jako USB Device, to w menedżerze urządzeń to udało mi się spisać te dane, które widać na obrazku. do sterowników wpisałem tą linie w kilku miejscach, bazując się na oryginalnym ADFU Update, niby działają, ale bluescreena

• PCBwayPCBway
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    boch
    Poziom 13  
    czolem

wczoraj padl mi odtwarzacz Teac MP-222 (bez radia). moze nie do konca padl, tylko dzieja sie z nim dziwne rzeczy. czesto sie wieksza, pojawiaja sie krzaki oraz error 41. pomaga jedynie restart urzadzenia. przewertowalem troche to forum w poszukiwaniu solucji do upgrade'u firmware'u "krok po kroku", niestety nic takiego nie znalazlem. cos przegapilem? dzieki za ewentualna pomoc. pozdrawiam!
    pitras
    Poziom 2  
    Mam nie co inny problem z Matsui m110
    pewnego dnia przestał działać więc poczytałem na naszym forum i na początku zaatakowalem go filefixem potem postanowiłem zewrzeć nużki na kosci .
    efekt jest taki ze mp3 startuje z włożoną baterią można przeglądać menu , pokazuje że nie ma plików pamięć wykrzystana 68 procent a na usb nawet nie piknietzn nie wykrywa wcale nic na porcie mam Viste sp1

Teraz najważniesze pytanie .

Czy to oznacza ze już mogę go wsadzić do smietnika umarł na wieki ?

Czy na prawde nikt nie wie o co chodzi?

Za diabła nie moge postawić go w recovery mode komp zachowuje sie jakby port usb był pusty

Wiem ze ten mp3 jest g... warty ale to juz teraz sprawa HONORU !
    adson43
    Poziom 9  
    Witam. Mam MANTE MM255 z radiem. I otóż dzisiaj chciałem skopiować wszystkie piosenki na kompa. Podpiąłem kabel, i mp3. I podczas kopiowania wyskoczył mi błąd że parametr piosenki jest niepoprawny (??). Ale ok, odmontowałem bezpiecznie, i podpiąłem do innego portu. i skopiowałem, załączyłem, działało, więc wyłączyłem. Poszłem sie przejść, posłuchać muzy. Wyłączyłem na max. minute, i przetrzymałem PLAY, i... nie chce mi się załączyć. Więc wróciłem do domu, podłączyłem do kompa, musiałem ponownie go zainstalowac (nie wiem po co, ale musiałem;/), i załączam Mój Komputer, patrze Dysk Wymienny (G), wchodze, a tu pisze mi: włóż dysk wymienny G: do komputera. Chce sformatować, też sie nie da. Mam gwarancje, ale co mogło być przyczyną, i chciałbym wiedzieć czy mi uznają gwarancje. prosze o odpowiedz
    mefistotitif
    Poziom 2  
    Witaj adson43!

Jak masz jeszcze ważnego gwarancja, idż do sklepu gdzie kupiłesz, napewno ci uznają prawo gwarancyjny i naprawiają, jeśli nie to ci zmieniają na nowy urządzenia.

Tylko czasami czas poczekiwania na naprawa jest długi. Bo często oddają gdzie idziej do naprawa. Ja miałem ten sam problem, oddałem mp4 do media markt i musiałem czekać 5 miesięcy. dopiero wtedy po protesty że niemogę dłużej czekać kiedy już zapłaczyłem za urządzenia którego nie mogę z niego korzystać, dali mi nowy mp4.
  • PCBwayPCBway
    adson43
    Poziom 9  
    Byłem dzisiaj, tam gdzie kupiłem mp3 playera. Okazało sie że...mp3 działa, nie wiem jak to sie stało, ale koleś podłączył ją do kompa i działała, i próbował mi wmówić że sie rozładowała. Co dalej mam robić?? Narazie działa, ale nie wiem ile
    mefistotitif
    Poziom 2  
    Jak mp3 działa, to dobrze, wszystko jest ok. Jeśli się rozładuje, to jest normalny. bo wszystkie mp3 nie są trwale. po jakiś 3 lub 4 godz. muszą się rozładować. Problem byłoby gdy się nie dał się kopiować pliki w niego.
    koniara_13
    Poziom 1  
    Mam problem ze zgrywaniem plików z mp4 creative zen na komputer. Kiedy klikam lewym przyciskiem myszki na plik i opcje kopiuj lub wytnij i próbuje wkleić nic się nie dzieje. Tak samo gdy je przeciągam. Może ktoś pomóc?
    fajbann
    Poziom 1  
    Witam mam problem z mp3 wiwa wmp-502 mianowicie sformatowałem cala mp3 i prawdopodobie usunelo mi tez sterowniki. (mp3 normalnie dziala , ale gdy podlacze pod usb to komputer jej wogole nie widzi)

prosił bym kogoś kto mam ten sam model żeby skopiował ze swojej mp3 wszystkie ukryte w mp3 pliki i wrzucił na forum

alebo niech mi napisze na gg : 10936833
    kajman015
    Poziom 1  
    tracer6 napisał:
    Witam,

W tym poście zamieszczam spreparowane firmware. Jest ono specjalnie przygotowane na modele: Bellwood BMP 102 FM, WIWA WMP 501 FM, KORR KMP 221 FM, Grundig MPaxx 600 FM. Możliwe że zadziałają także inne modele, które mają taki sam układ ikon, menu itd. Możliwe że zadziała także WIWA WMP 502 FM gdyż menu jest bardzo podobne. Wersje OLED z WIWY Bellwooda, Korra i w niektórych przypadkach Grundiga powinny działać z firmware zamieszczonym we wcześniejszym poście pawola : https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3839058#3839058

Udało mi się podnieść do życia moją mp3 WIWA 501 FM! jedno ale, wykrywa mi tylko połowę swojego nominalnego rozmiaru ;| da się jakoś wyratować te drugie pół giga?
    tired26
    Poziom 2  
    Witam mam mp3 player clatronic 1gb mms 727 , jedyną oznaką jego życia jest pojawiający sie po włączeniu co sekundę napis clatronic i tak kilka razy potem gaśnie . Sciagnalem do niego soft z elektrody ale problem mam ze znalezieniem jakiegoś programu do jego wgrania . I najwazniejsze sprawa wystepuje problem po podlaczeniu mp3 do komputera widzi dysk wymienny ale nie mozna go sformatowac ??
    entoo121212
    Poziom 1  
    witam mam problem z mp3 -imvion.poprostu jak wlanczam mp3 to sie sama wylancza i wlancza....co robić??
    daro.ltd
    Poziom 12  
    Może mi ktoś powiedzieć jak wgrać soft na mp3 no name. Komputer wykrywa urzadzenie, tylko nigdzie nie moge znaleźć jak wgrać ten soft
    Paindemonium
    Poziom 1  
    Proszę o pomoc. Zakupiłem MP3 http://www.allegro.pl/item727510658_nowy_odtwarzacz_mp3_2gb_czarny_radio_fm_pl_menu.html taki jak tu tyle że 8 giga. Hula ładnie itp ale jest problem przy próbie odsłuchania jednego z moich albumów. Wszystkie inne utwory pięknie brzmią dźwięcznie ale ten jeden album podczas odtwarzania, charszczy, trzeszczy i zmienia lekko tempo. Myślałem że to album więc go posłałem w diabli i pobrałem na najwyższej jakości z innego źródła. I co? to samo ;/ mimo że ten album który wrzuciłem teraz na 100% jest z innej płyty bo zawiera kilka bonusowych utworów w przeciwieństwie do poprzedniczki. Nie wiem co robić :/ nie mam pojęcia czego to przyczyna. Proszę o jakiekolwiek info, pomoc itp. Na poprzednim moim odtwarzaczu nie było takiego problemu.
    DawciO123
    Poziom 10  
    ja mam cos takiego, powiedzcie prosze gdzie mam przylozyc ten srubokret zeby pc znalazl mp4???? bo jak ja to robie to pojawia sie tylko taka ikona ze nieznane urzadzenie czy tam ze w ogole nie jest podpiete ; /

chem1st
    Poziom 1  
    Mam pytanie. Instaluje nowy soft do thomsona lyra em2600. Instalacja trwa już ponad godzinę a postępu nie ma zadnego. Jak długo może to potrwac?
    alojzikftp
    Poziom 14  
    To twoje coś dawcio to przypuszczalnie vakoss mp-4*8.
    Przyłóz do tego większego chipu na zdjęciu po lewej stronie i po tych metalikach małych po obu stronach przejedż, tak żeby ten z jednej i z drugiej strony zwarły ze sobą, a jeśli szukasz firmware to poszukaj na tym forum mp-4208 to tam zamieściłem pliki
    Sith[PL]
    Poziom 9  
    Witam.
    Chciałem wgrać nowy Frimware do mojego Mp3 Technika MP707 ale program cały czas wyszukuje mojego MP3.
    włąsne firemware zgrałem bez problemu.
    Proszę o Pomoc
    DawciO123
    Poziom 10  
    alojzikftp

chodzi o to z napisem samsung?

i jak przejechac zeby sie zwarly?? myslalem ze to trzeba jakos srubokret przylozyc
    zbika73
    Poziom 2  
    Witam.

Posiadam uszkodzony (nie mechanicznie!) odtwarzacz zicplay 2GB FM.
    Probowalem wskrzesic na wszelkie sposoby (klawisz wklej, zwarcie nozek, nawet akumulator odcialem), ale albo cos robie zle, albo naprawde nic sie z nim nie da zrobic - w zaden sposob nie uzyskalem trybu ADFU.
    Samsung K9L8G08U0M.
    Oddam go chetnemu i zdolniejszemu majsterkowiczowi. Sam dostalem z uszkodzonym softem (caly interfejs byl do gory nogami!) i probowalem cos z tym zrobic - bez sukcesow.
    Jesli ktos reflektuje, prosze o kontakt. Moge wyslac poczta, chyba ze ktos z okolic Monachium, to osobiscie.

Pozdrawiam,
    Zbyszek
    piter177x
    Poziom 10  
    Witam. A czy ma ktoś pełny soft do MPOWER M01 ? MP# Player Product Tool pokazuje Vender ID 10d6 Product ID 1100 Version 3.5.37
    MjuSIC
    Poziom 1  
    ...witam...jestem tutaj nowym forumowiczem dlatego za laicyzm słowa przepraszam...kilka dni temu zakupiłem oldschoolowy odtwarzacz mianowicie Lg MF-PD360...no i mam problem takiej natury,że nie mam do niego kabla USB,szukam na allegro i w necie ale nawet nie wiem jakie to jest wejście,czy jest to możliwe,że Lg zrobiło specjalnie specyficzne wejście USB dla tego odtwarzacza?...druga sprawa właściciel przekazał mi taką informację,że po sformatowaniu karty MMC odtwarzacz nie odtwarza muzyki i jeśli przerzuci się muzyczkę poprzez czytnik kart to odtwarzacz nie odtwarza zaś jeśli przerzuci się muzyczkę przez kabel USB wtedy winno wszystko śmigac...może tutaj chodzi o sterowniki?...jakieś sterowniki ściągłem ale póki co nie mam kabla to i tak nic z tym nie zrobię...ale właściwie gdybym mógł to i tak nie wiem co z nimi zrobic gdyż jest to jakiś plik systemowy i nie wiem co dalej...czy zwyczajnie załadowac go na kartę MMC?...z tego co wiem odtwarzacz nie posiada swej pamięci wewnętrznej...jak widzicie mam wiele pytań ale póki co nie potrafię sobie na nie odpowiedziec dlatego czekam na Waszą pomoc w tej sprawie...za każde słowo w kierunku odnalezienia się w tej sprawie wielkie dzięki...tudzież pozdrawiam...
    eureka20031
    Poziom 10  
    Moze w media markt ten kabelek się znajdzie hmm coś wspminają wiec moze tam będzie :)
    DawciO123
    Poziom 10  
    Witam, mam teraz taki problem ze gdy wkoncu pc wykryl mi mp4 jako adfu to nie moglem zainstalowac firmware no ale w koncu sie udalo i mam tylko bialy ekran a na dodatek kompletnie nie wyszukuje pc tego mp4, moge cos jeszcze zrobic?
    alojzikftp
    Poziom 14  
    DawciO123 napisał:
    Witam, mam teraz taki problem ze gdy wkoncu pc wykryl mi mp4 jako adfu to nie moglem zainstalowac firmware no ale w koncu sie udalo i mam tylko bialy ekran a na dodatek kompletnie nie wyszukuje pc tego mp4, moge cos jeszcze zrobic?

No widzisz dałeś radę.
    Teraz odwiedź poniższy link i w tamtym temacie zamieściłem fw.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1117976.html

Pozdrawiam
    DawciO123
    Poziom 10  
    niestety to nie te mp4 i soft tez nie dziala ;/ teraz zamiast klepsydry mam tylko bialy ekran w innym temacie pisalem jaki soft mi potrzeba i niestety nigdzie go nie ma jedynie na jakichs japonskich stronach ale nie moge sie zarejestrowac
    jmaciek
    Poziom 10  
    Witam,

Mam nietypowy problem z playerem Unimade FLASH52F-256 (chip ALI DRA M5661P A1). Podłączylem go do zewnętrzego wzmacniacza aby posłuchać radia, przez jakis okres grał az w pewnym momencie zrestartowal sie. Teraz po włączeniu automatycznie wybiera zaprogramowane stacje radiowe - wyglada to tak jakby byl na stale wcisniety przycisk wybierania w prawo stacji radiowych\utworow, a nie jest - rozebralem nawet joystick aby wykluczyc mechaniczne uszkodzenie. Udalo mi sie takze przejsc do menu ale i tu wszystkie pozycje menu sa automatycznie przewijane (jakby byl wcisniety przycisk przewijania).

Jak przywrócic go do życia? Martwy nie jest ale uzywac sie go nie da (dziala tylko jako pamiec usb). Spotkał się ktoś z takim uszkodzeniem?

Pozdrawiam,
    Maciek
    adam160769
    Poziom 9  
    Witam. Chciałbym zapytać o problem jaki pojawił się w czasie użytkowania odtwarzacza mp3 firmy sweex model MP 451 Black Coral 4GB. Mianowicie urządzenie startuje ,odtwarza , rejestruje pliki tylko nie można nic ustawić,ponieważ klawisze przewijania nie działają , a więc nic nie mogę ustawić w menu , a także regulować głośności(suwak stoi na wartości 31 i ani drgnie) . Prosiłbym o jakieś sugestie. Z góry dziękuję i przepraszam za laicki i niefachowy język, ale w tej branży jestem amatorem.Pozdrawiam
    quirke
    Poziom 1  
    Witam
    Mam problem z MP3 Playerem firmy Wiwa. To model WMP 585. Z jakiegoś powodu nie włącza się. Po podłączeniu do komputera nie jest również wykrywany. Ma około pół roku i do tej pory działał bez zarzutu. Czy potraficie wskazać na możliwe przyczyny tego problemu? Co mogę zrobić?
    Pozdrawiam