Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bora ABS ESP - VAG nie aktywne przyciski login i basic set..

02 Cze 2006 20:31 2030 3
  • Poziom 27  
    Witam

Mam problem z którym borykam się po raz pierwszy. Jak zdiagnozuje ABS ESP w tym autku 2002r to mam aktywne tylko przyciski fault codes i bloki pomiarów. Nie mogę się ani zalogować ani nic innego zrobić. Chciałem zaadoptować taśme ESP. W blokach pomiarów czujnik przyspoieszenia ....accelaration... nie pokazuje żadnych wartości nawet jak pobujam autkiem. Jedyny błąd to niedopasowanie taśmy ESP. zasilania wszystkie niby ok. JAk odłącze czujnik przyspieszenia to pokazuje błąd że go nie ma. Ale żadnych wartości z niego nie czyta.

Proszę o pomoc zorientowanych w temacie forumowiczów!

Pozdrawiam!
  • Poziom 27  
    Sprawdziłem połączenia między czujnikiem a sterownikiem i wszystko okazuje sięok. A mimo wszystko nie ma odczytu z tego czujnika!

Jest to ta nowsza wersja czujnika - srebrna. Czy ktoś może wie czy czujniki te występują z różnymi numerami w różnych autkach czy jest tylko jeden rodzaj czujnika?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Robiłem tym vagiem już wiele razy i logowałem się i adoptowałem taśme i przed i po tym aucie. Coś z autkiem jest nie tak. No i jak pisałem nie czyta nic z czujnika przyspieszeń!

Pozdrawiam!