Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ExpressSCH. Projekt układu. Rysowanie płytki. Błędy. Dodatkowa biblioteka?

02 Cze 2006 20:32 1264 6
  • Poziom 13  
    Witam zaprojektowałem układ w tym programiku i chciałem zeby narysował mi płytke do niego ale wyskoczyły mi ERRORY i nie wiem za bardzo o co mu chodzi robie to co on tam pisze w komunikacie i tak w kółko.Czy potrzebuje jeszcze jakiejs dodatkowej biblioteki?Prosze o pomoc.
    ExpressSCH. Projekt układu. Rysowanie płytki. Błędy. Dodatkowa biblioteka?
  • Poziom 17  
    "Zaznaczony/wybrany element zawiera jeden lub więcej pinów, które nie mają numerów.

Aby rozwiązać problem, element musi być najpierw rozgrupowany. Następnie przypisz numery pinom przez podwójne klinkięcie na każdym pinie i wypełnienie pola "Pin number". Na zakończenie przebuduj element używając polecenia "Group to make component".
    Upewnij się, że zaznaczony numer pinu dla każdego wyprowadzenia elementu schematu łączy numer pinu elementu PCB."

To tak w "locie tłumaczone", proszę mnie pooprawić.
    Dokładnie to "footprint" mnie intryguje...
  • Poziom 13  
    Wszystko pieknie ale wlasnie po podwójnym kliknieciu nodzienie moge znalezc tego Pin number.Chodzi o to ze tez rozpracowałem to co tam pisze ale nic mi to nie dało bo on sam sobie przeczy.Nie mozna wykonac tego polecenia po podwójnym kliknieciu moze jest jakis inny sposób.ExpressSCH. Projekt układu. Rysowanie płytki. Błędy. Dodatkowa biblioteka?
  • Poziom 17  
    "Auto assign Part ID" na to klikałeś??

Spróbuj wypełnić wszystkie pola.
  • Poziom 13  
    Juz probowałem wszystkiego i nic dalej sie skłaniam ku tej bibliotece bo gdy resowałem schemat to był tam tylko symbol jednego tranzystora i nie mozna było wybrac typu tanzystora .
  • Poziom 13  
    Wielkie dzieki przynajmniej mam jakis trop:)jak sie cos zmieni to dam znac.