Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak lutować telefon? LG i przylutowanie uchwytu do SIM.

03 Cze 2006 10:50 3429 10
  • Poziom 22  
    Witam.
    No własnie jak lutować telefon, hym... lutownica odpada to by zniszczyło elementy. Więc może nielutować, klej... jaki i jak. A może jeszcze inaczej. Nigdy niebawiłęm sie telefonami a teraz mam LG i musze przylutować uchwyt do SIM. Tu jest post dokladniej co chce zrobić. https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2680542#2680542 Musze nadmienić ze jeszce poszukuje tego uchwytu lub blaszek
  • Poziom 18  
    witam.
    żadne klejenie lutownicą oporową bez problemu to przylutujesz,pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Witam.
    Gainergsm oco Ci chodzi twoje zdanie niema sensu i niewiem oco w nim chodzi.
  • Poziom 16  
    Co w tym nie do zrozumienia??
    gainer gsm napisal ze nic sie nie klei tylko lutuje i ze jest to prosta sprawa, napewno sobie poradzisz.
  • Poziom 22  
    No tak ale jaka lutownica ja mam z grotem a takie małe elementy ze szok i boje sie ze lutują uszkodze niechcacy inne elementy. Więc jak to zrobić zeby nieuszkodzic sasiadujacych elementów i czy pod wpływem dłuzszego lutowania nic sie niestanie płytce i reszcie
  • Poziom 26  
    jako masz tą lutownce ile wat???
  • Poziom 13  
    najlepiej jakbys kupił lutownice hot-air , na allegro koszt ok. 200-300zł
  • Poziom 22  
    Mam transformatorową z przełącznikiem 45-75W ale grot narobiłby duzo szkód bo tam trzeba jakbt igła operowac a nie wygietym kawałkiem drutu.HEHE telefon kupilęm za 40zł wiec taka lutownica to WIELKI wydatek chocby z tego powodu ze elektronika zajmuje sie z zainteresowania i lubie sobie pogrzebac w tym.
  • Poziom 17  
    Mozesz zastosować cieńszy drut na grot, np 0,5 mm i jescze odpowiednio go ukształtować w "ostry dziubek".
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Telefony Komórkowe GSM
  • Poziom 22  
    W swoim imieniu temat zamykam.

Jeżeli ktoś chce to kontynuować proszebardzo