Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie ksero cyfra lub analog

mmdruk 03 Jun 2006 19:40 1556 3
    mmdruk
    Level 10  
    Witam serdecznie nie lejcie mnie jak zamieszczam nie w tym dziale, ale tak sobie myśle że chyba dobrze trafiłem.
    Pytanie moje:
    Chce kupić ksero sztuk 2 czarno białe do punktu ksero nie wiem ile bedzie wynosić miesięczne obciążenie jako że to będzie nowy punkt, z założenia druk cyfrowy jako że będzie zakupiona minolta bizhub c450 ale jako uzupełnienie ksero, dlaczego pytam. Pytam dlatego że nie wiem ktróre z urządzeń jest tańsze w ekspoloatacji cyfrowe czy analogowe. za wszelkie rady porady z góry dziękuje. napewno będzie to zakupi używki. na rynku jest dużo z importu itp. z różnymi przebiegami i wyposażeniem.
    Robson1
    Level 26  
    Witam

Na pewno cyfra będzie tańsza. Teraz pytanie jaka firma. Np. Kyocery są w zakupie drogie ale w eksploatacji tanie. Poszukaj na tym forum a znajdziesz wiele tematów opisujących interesujące cię sprawy.

Pozdrawiam
    mmdruk
    Level 10  
    dostałem kilka ofert np z krakowa od firmy która ma całą hale ksero cyfrowy ricoch Aficio 350 za 1500 pln z pełnym wyposażeniem. w cenie przegląd czysczenie itp, ale osobiście wole cos z okolicy wielkopolski bo mogę w każdej chwili podjechać, a co do kyocery to poszukam dzięki
    marcin34
    Level 17  
    - Ricoh AF-340,
    -Kyocera Mita KM-4230/5230 (UTAX Cd-1042/1052, Triumph-Adler DC-2042/2052).

Wszystkie propozycje oczywiście powinny mieć drukarkę i sieć, a dobrze, jak finiszer.

Kolejność kopiarek podałem przypadkowo - ale pod względem kosztów eksploatacji, łacznie z częściami Kyocery (UTAX, TA) bezapelacyjnie najlepsze, niestety trochę droższe w zakupie.

p.s.: może jeszcze dorzuciłbym do tego Konicę 7033 - ale tutaj droższy znacznie deweloper.

pozdrawiam