Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Candy Holiday 80 - problem z podgrzewaniem wody

05 Cze 2006 20:36 2279 2
 • Poziom 2  
  Pralka ma problem z podgrzewaniem wody a właściwie wogóle jej nie podgrzewa Grzałka wymieniona ok.2 mies.temu ,podobnie jest nowy hydrostat.Chciałbym uzyskać informacje na temat układu sterującegio podrzewniem wody, jaką rolę spełnia w nim hydrodstat i co może być przyczyną tego defektu.Poza tym wszystko działa normalnie ,cykle prania przebiegają prawidłowo wedłu ustawień programatora.

  Przeniosłem z AGD
  skryn
 • Poziom 15  
  Więc tak napisałeś że została wymieniona grzałka i hydrostat i dalej nie grzeje.. Nie znam akurat tego modelu ale W każdej pralce w układzie grzewczym jest jeszcze zainstalowany termostat ,który prawdopodobnie jest tutaj przyczyną twojego uszkodzenia lub też styk przekaźnika sterowany tym że termostatem.

  ( odpowiadając na Twoje pytanie jaką role spełnia hydrostat: w układzie ogrzewania spełnia rolę zabezpieczenia przed włączeniem grzałek bez obecności wody.)
 • Poziom 2  
  Dzięki za podpowiedź,świetnym rozwiązaniem w tym układzie byłby schemat tego modelu ale za nic nie mogę się "dogrzebać" do odpowiednich stronek w necie.