Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLSKI SLOWNIK T9 w Samsungu A300

dafit1 05 Cze 2006 21:55 788 7
  • #1 05 Cze 2006 21:55
    dafit1
    Poziom 11  

witam
    moze i temat gdzies sie juz przewinal ale wyszukiwarka serrwisu nie dziala i pokazuje jakies bledy dlatego zakladam temat.
    czy mozna wgrac do Samsunga A300 polski slownik T9 ?? jesli tak to skad go wziac? bo szukalem na internecie i zadnych konkretow nie znalazlem, tylko pare ofert serwisow gsm na wykonanie takiej uslugi...

0 7
  • #2 06 Cze 2006 01:50
    matyjasz
    Poziom 17  

A czy polski flash w ufsxsupport nie zawiera t9? Sprobuj najprostszą drogą ;)

pozdrawiam
    matyjasz

0
  • #3 06 Cze 2006 10:10
    dafit1
    Poziom 11  

wybacz, ale niebardzo rozumiem o czym mowisz... moglbys troszeczke jasniej? :)

0
  • #4 06 Cze 2006 10:42
    matyjasz
    Poziom 17  

Mam na myśli polski flash, czy jeśli po prsotu wgrasz fullflash z polskim językiem, to czy nie będzie zawierał polskiego słownika? Nie wiem tego, nigdy nie robiłem, ale chyba warto pokombinować w tą stronę. Polski flash na supporcie tornado (ufsxsupport) nazywa się A30XYWA1. Jaśniej nie umiem :)

pozdrawiam
    matyjasz

0
  • #5 06 Cze 2006 23:57
    dafit1
    Poziom 11  

witam
    no wlasnie podobno z tego co czytalem to polski flash nie ma polskiego T9, chociaz na 100% nie wiem. a pytam bo nie wiem czy jest sens inwestowac w kabel do tego telefonu. a odnosnie tego supportu tornado to totalnie nie wiem o co chodzi :) ....

Dodano po 11 [minuty]:

no dobra, juz wiem co to support tornado, ale to kupe kasy kosztuje ;) ja to bym tak chcial gdzies jakis flash z polskim t9 znalezc, programik, kupic kabel za 8zl i rowzwiac temat jak to robilem z nokia czy siemensem :) tylko nie przerazajcie mnie ze tak nie da rady.... musi sie jakos dac !! :)

0
  • #6 14 Cze 2006 16:41
    dafit1
    Poziom 11  

czy nikt nie potrafi pomoc?

0
  • #7 14 Cze 2006 20:44
    mietekgpz
    Poziom 19  

Gdyby to było takie proste to nie kupowalibyśmy boxów za kilkaset złotych, tylko kable po 8 i kasowali normalnie za wrzucenie polaka(Z T9 czy bez)...Co to box-zapraszam do wykorzystania opcji "szukaj". Mi pomogła.A do kolegi matyjasza. Czy do tego samsunga nie jest czasem jeszcze HWK??:D To tak dla wyjasnienia taki box w boxie który tez jest bardzo drogi i nieopłaca sie go kupowac;)Podsumowując musisz isc z tym do jakiegoś serwisu z fonami i zaplacic te pare złotych. Sam(bez sprzetu) tego nie zrobisz.

Pozdrawiam.

0
  • #8 15 Cze 2006 13:40
    dafit1
    Poziom 11  

no coz, to mnie troche zmartwiles. szkoda , tym bardziej ze takie rzeczy robilem i z siemensami i nokiami i zadnego problemu nie bylo. a z tym smsungiem to taka lipa.... ale nie trace nadziei

0