Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Philips DSB 3010

06 Cze 2006 01:15 3611 14
  • Poziom 23  
    Witam.
    Posiadam tuner Philips DSB 3010 z kartą jeszcze Wizji , czy moge oglądac programy w wolnym dostępie i jak to zrobić . czy trzeba miec specialną kartę lub wgrać odpowiedni soft.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Tak możesz oglądać FTA. Wystarczy wgrać nieco zmodyfikowany soft i nie potrzeba karty. Więcej na portalach uploadach związanych z techniką SAT.
  • Poziom 23  
    QWitam.
    Może ktoś wie jaką konkretnie wersję softu i listę programów trzeba wgrać. Z góry dziękuję .
    Pozdrawiam.
  • Poziom 23  
    Witam.
    Pikarel jakim programem wgrac nowy soft, czy może to byc DSX Fleshj aka wersja 0.4, a listę DSX Editjaka wersja 1.0 może być .
    Co daje wgranie softu wersji 5.02 prosto z HotBirda i czy przy wgrywaniu
    sprogramów trzeba wyciągnąć kartę wizji.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 23  
    Witam.
    Z kąd można śćiągnąć Programy DSXFlash i DSXEdit i czy to są dobre do wgrywania softu i listy na fta.
    Pozdrawiam

• Poziom 35  
    Jak najbardziej są dobre , w zasadzie jedyne orócz malutkiego wyjątku w przypadku Twojego tunerka , ale na temat Do LISTY FTA

i Do SOFTU FTA
  • Poziom 23  
    Witam.
    Po załadowaniu nowego softu 3.26 mam problem Sprawdzając soft na tunerze mam dalej wersję 2.05 i tuner nie chce się włączyć ze stby.
    Przed wgraniem nowego softu czyściłem flesha,może to jest przyczyną . |Sprawdzając plik nowego softu w programie DSX Flesh podaje ze jest zły plik . Proszę o informację.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    witam .

mirek_kosmalski odbierz pw.

pozdrawiam maniek475

ps. To coś zle zrobiłeś . Odezwij sie n gg to coś może temu zaradzimy.
  • Poziom 23  
    Witam.
    Maniek 475, wgrałem soft wersję 3.26* i listę kanałów , ale mam jeden problem -przy sprawdzaniu na tunerze wersji psoftu nadal pokazuje mi wersję 2.05.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    CZESC MAM PROBLEM W/W TUNER NIE PRACUJE Z KONWERTEREM MONOBLOK JEST JAKIES WYJSCIE ROZWIAZANIE
  • Poziom 26  
    Czyżby to była AŻ taka tragedia że musisz krzyczeć dużymi literami?
    Co w/g Ciebie znaczy:nie współpracuje z monoblokiem?
    Jezeli wgrałeś dobry soft z dobrze ustawionym DiSEqC to powinno wszystko być OK,a jeżeli dalej są problemy to spróbój odwrócić monobloka do góry nogami i zobacz czy wtedy jest dobrze bo to by świadczyło o odwrotnie ustawionym DiSEqC w sofcie.
    Powodzenia!
  • Poziom 12  
    jkstv napisał:
    CZESC MAM PROBLEM W/W TUNER NIE PRACUJE Z KONWERTEREM MONOBLOK JEST JAKIES WYJSCIE ROZWIAZANIE

Musisz zmienić ustawienia disequ programem dsxedit, wszystkie kanały muszą mieć ustawione disequ b dla monoblocka.

Dodano po 2 [minuty]:

mirek_kosmalski napisał:
    Witam.
    Maniek 475, wgrałem soft wersję 3.26* i listę kanałów , ale mam jeden problem -przy sprawdzaniu na tunerze wersji psoftu nadal pokazuje mi wersję 2.05.
    Pozdrawiam.

Na początku tak jest zawsze, najpierw uruchamia sie nazwijmy to softem 205 a potem po paru sek jest wyswietlany nowy soft, najlepiej to sprawdzić właczajac i wyłaczajac tuner

Dodano po 2 [minuty]:

jhakby co to moje gg:4262834 długo juz mam ten tuner wiec moghe odpowaiadac na wszystkie pytania