Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega Kombi 2.0-16 V

gregory68 06 Jun 2006 16:57 2011 7
    gregory68
    Level 11  
    Witam serdecznie mam problem z otwarciem dżwi w aucie z pilota czy idzie to jakos naprawic zeby nie jechac do serwisu. ( przed zmiana bateri bylo wszystko ok a po zmianie jest problem ze nie moge otworzyc dżwi z pilota tylko otwieram za pomoca kluczyka) za pomoc bardzo dziekuje?????...
    pvovo
    Level 14  
    Pierwsze pytanie czy sprawny jest pilot?

Dodano po 7 [minuty]:

Jeżeli wymiana baterii trwa dłużej niż 3min to sie rozprogramuje. Wczytanie jest bardzo proste i odbywa sie bez pomocy komputera...
    marcopo
    Level 11  
    Witam,

Czy mozesz napisac jak programowac pilota ?? A dokladniej pilota na podczerwien. Posiadam ten sam model samochodu

Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    gregory68
    Level 11  
    Nie czepiajcie sie bledow tylko potrzebuje pomocy (tak pilot jest sprawny jeden i drugi pilot ) ( jak to mam zrobic zeby dzialalo )
    Zakr
    Level 1  
    Pilota programuje się bardzo prosto:
    Wkładasz kluczyk do stacyjki, przekręcasz tak żeby zapaliły się kontrolki na desce. Od tej chwili masz 30sek. na zaprogramowanie pilota. Żeby to zrobić wciskasz przycisk zamykający. Oznaką zaprogramowania będzie zamknięcie o odblokowanie rygli drzwi. W trakcie operacji drzwi mogą być otwarte.[/quote]
    gregory68
    Level 11  
    Zakr bardzo ci dziękuję za pomoc ale tak zrobiłem jak pisałeś i nic ztego nic to nie pomogło chyba ratuje mnie serwis opla zeby to naprawić dzięki za pomoc Zakr
    bandit6.6
    Level 10  
    drzwi muszą być zamknięte i trzeba po włączeniu zapłonu trzymać dwa przyciski na pilocie jednocześnie przek ok 5 sek.