Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MP3 - podłączenie pod kable zmieniarki

a.gry 06 Jun 2006 21:20 4638 4
 • #1
  a.gry
  Level 16  
  Witam:D
  Czy da się podłączyć MP3-ke pod kable zmieniarki , tak aby wykorzystać wzmacniacz radia (oczywiście bez sterowania MP3-ką):?:
  Radyjko firmy Kenwood.
 • #2
  ArthurCC
  Level 23  
  Dlaczego nie? Rozumiem że odtwarzacz mp3 jest przenośny. W takim razie wystarczy kupic przejsciówkę z jack3,5 na 2x chinch i po sprawie. No chyba że radio nie chce się przełączyć na sygnał zmieniarki bez zmieniarki. Jest klawisz "cd" w radiu?
 • #3
  juur
  Level 12  
  generalnie da się zrobić, tylko trzeba polutować troche kabelki - oszukać radio, że jest zmieniarka. Kiedyś byłem u dystybuora JVC i powiedzieli, że znajdą mi elektronika coby to zrobił - sam znalazłem taką przejściówke w sklepie internetowym w niemczech. poszukaj, może do twojego radia jest i w polsce, albo niech ktoś(sam) ci ją wykona.
 • #4
  a.gry
  Level 16  
  Tak jak pisałem to jest Kenwood, a te modele nie załączają wejścia audio bez zmieniarki. Przy radiu jest tylko kabel pod nią w którym jest pewnie we. audio , tylko jak go oszukać aby sie przełączył:?: Złącze jest 13 pinowe, standard w takich radiach. Może ktoś wie skąd pozyskać takie informacje:?:
 • #5
  a.gry
  Level 16  
  Znalazłem stronke.:D Dzięki za pomoc.

  Kończe temat.