Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

co sądzicie o kolumnach TONSIL CHEOPS 200

bartekmaciesza 07 Jun 2006 11:08 5164 4
    bartekmaciesza
    Level 14  
    własnie zakupiłem takie kolumny, nigdy się nie spotkałem z nimi osobiście, ciekawe jak to gra , ma je ktoś?? warto było dać 220zł, dziś je odbiore to napisze moje wrazenia.
    bratek58
    Level 23  
    W zasadzie nieudana konstrukcja, taki jakby krótki labirynt. Bas był nieciekawy (spowolniony i jakiś rozlazły, niewyraźny i podbity), natomiast na pierwszy rzut ucha, średnica i góra pasma były znacznie lepsze.
    Producent sam zauważył wady konstrukcji i dość szybko wycofał je ze sklepów.
    Ostatecznie nie są tragiczne, być może ich brzmienie będzie Tobie odpowiadać. Kwota za które je nabyłeś, nie jest duża.
    bartekmaciesza
    Level 14  
    powiem Ci że jak dla mnie to grają wyśmienicie

bas jest mocny i naturalny (nie dudni jak np. w altusach)

ogólnie porównując z zeusami, altusami, scherzo czy mildtonami to dźwięk jest lepszy

no i wygląd originalny:)

szczerze to powiem nie dałem dużo, a stan kolumn bdb, a głosniki wszystkie bdb
    bratek58
    Level 23  
    Jak Tobie podoba się ich brzmienie i stan to świetnie. O to przecież chodzi, aby być zadowolonym z zakupu. Generalnie, to co wydobywa się z głosników, uzależnione jest od wielu czynników jak kable, źródło, wzmacniacz, ustawienie, czy akustyka pomieszczenia.
    bartekmaciesza
    Level 14  
    dokładnie, zgadzam się, ale dałem stosunkowo mało za coś co brzmi ciekawie i jest innych przykładem niż proste konstrukjce typu altus, alton