Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat B5 2,5tdi 1999/2000

ikare70 08 Jun 2006 11:15 1452 5
    ikare70
    Level 12  
    szukam porady na temat niedziałających szyb wszystkich oraz w tym samym czasie przestało działac poprwnie oświetlenie w kabinie .
    Byłem u elektryka i powiedział ze sterownik wraz z silniczkiem w dzrwiach kierowcy do wymiany czy aby napewno słyszałem ze gdzieś jest sterownik pod nogami kierowcy i może on zawilżał po zimie . Central działa a swiatło w kabinie nie gasnie po włożeniu kluczyka tylko po jakimś czasie . Proszę o pomoc . Pozdrawiam Piotr
  • Helpful post
    _robert_
    Level 20  
    Trzeba się dostać pod dywanik nóg kierowcy,będzie tam sterownik,zwróć uwagę na wiązkę przewodów lini fotela i progu auta jeśli znajdziesz na niej ślady nalotu śniedzi,rozetnij ją i sprawdz wszystkie wewnętrzne połączenia wiązki( około czterech )zwróć uwagę na przewody z udziałem czerwonego koloru(np,czerwony z niebieskim).
    camel09
    Level 19  
    o co pytasz?
    chcesz sam usunac usterke czy zlecic to elektrykowi?
    jak nie ufasz to jedz do innego. a jak sam to dzialaj i pisz o postepach.
    damik100
    Level 11  
    A moze ostatnio grzebales cos przy radiu,montaz lub demontaz:?::!:
    ikare70
    Level 12  
    Witam serdecznie wszystkich i dziękuję za zainteresowanie moim problemem jeszcze raz dziękuję . Postanowiłem zrobić to co napisał _robert_ dzięki niemu zaoszczędziłem kilka stówek jest wielki faktycznie przewody pod izolacjami były zaoksydowane wszystko działa jeszcze raz dziękuję . Słuchajcie Roberta wie co mówi . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zainterresoawnie moim tematem .:D
    bobini
    Level 2  
    siemka pytanie co do tych szyb czy ma to znaczenie jeśli demontowane było to radio bo z tego co tu napisane jest to nie widzę odpowiedzi