Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ustawienie talerza cyfry

08 Cze 2006 15:56 4983 11
  • Poziom 16  
    sprawa wyglada nastepujaco: kolega mial kiedys cyfre, zrezygnowal z nij i dekoder zabrali ale zostawili antene z kablem, inny kolega ma obecnie cyfre ale na czas mundilu(nie mamy jak dociagnac zwyklej annteny wiec postanowilismy cyfre bo mecze polski beda na tvp) dekoder przeniesc do kolegi u ktorego zamierzamy ogladac. problem polega na tym ze w miedzy czasie podobno zmienilo sie polorzenie satelity i trzeba przestawic talerz. czy da sie to jakos wykonac bez specjalistycznego sprzetu? jezeli tak to jak to zrobic?
  • flexghzflexghz
  • Poziom 28  
    heh satelita wisi w tym samym miejscu co zwykle
    nie trzeba przestawiac anteny
  • flexghzflexghz
  • Poziom 16  
    a na przelomie ostatnich 3-5 lat nie bylo zmiany ustawienia talerza? bo mniejwiecej tyle czasu temu kolega zrezygnowal z cyfry.
  • Poziom 12  
    Zmienione zostaly parametry programow wiec wgraj nowa liste albo wyszukanie wlacz w tunerku.
  • Poziom 12  
    jezeli kolega miał zestaw po byłej wizji to rzeczywiście około 2002 roku gdy cyfra przejeła wizje była zmiana z astry na HB, trzeba talerz anteny stojąc za nim przesunąć w prawo, na czuja to jakies 2-4cm
  • Poziom 16  
    jednak jest wszystko ok, podlaczylismy dekoder i wszystko dziala bez problemu, thx za pomoc
  • Poziom 16  
    c.d. mundialowych emocji. udalo mi sie zdobyc na czas mundialu dekoder polsatu(polsat wykupil czesc meczy) ale dysponuje tylko wyzej wymienionym talerzem od cyfry. czy da sie odpalic polsat cyfrowy na tym talerzu?
  • Poziom 14  
    powinien bez problemów, ale niektóre tunki Polsa*u mają fochy co do konwerterów.
  • Poziom 16  
    na tym samym ustawienu talerza?
  • Poziom 28  
    awess napisał:
    na tym samym ustawienu talerza?

ustawienia taleza dla polsatu cyfrowego i cyfry+ jest jednakowe
    a to czy konwerter bedzie dobrze funkcjonowal, dowiesz sie po podlaczeniu dekodera...

a wracajac do tego dekodera polsatu, to masz do niego karte, z oplaconym abo?

ps. polsat wykupil wszystkie mecze, a nie czesc.
  • Poziom 1  
    witam.
    musze powiedzieć ze rowniez mam ten problem,alee od czasu zakonczenia tego watku minelu juz troche czasu wiec nakresle sprawe od nowa. mam cyfre+ i budynek przeszkadza mi na ustawienie anteny w kierunku hotbird.wiem ze tuner pozwala na zmiane innego satelity, ale czy istnieje jakis nadchodzacy z kierunku poludniowy wschod? bo tylko w ta strone mam czyste niebo :/ pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Na innym satelicie nie ma C+. TYLKO HOTBIRD innej możliwości odbioru C+ nie ma.