Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6230i Bluetooth i Nokia PC suite

08 Cze 2006 19:35 1694 21
  • Poziom 11  
    Zastanawiam się nad kupnem buetooth'a do tego fona. Mój problem polega na tym czy po zainstalowaniu oprogramowania bluetootha, oprogramowanie nokia pc suite będzie widziało połączenie bluetooth?

To jest sprzęt do którego się przymierzam:
    http://allegro.pl/item107863844_5cm_mini_bluetooth_usb_2_0_130m_bluesoleil_cd.html

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)
  • Poziom 29  
    BlueSoleila nie bedzie widzial nokia pc suit (szkoda twoich pieniedzy - nie kupij) musi byc WIDCOMM (zgodny z microsoft BT) - osobiscie korzystam z BT firmy Yakumo i wszystko chodzi ok z nokia pc suit.
  • Poziom 11  
    a jeżeli zainstaluję WIDCOMM'a do tego sprzęta to zadziała? Co Propoujesz w tym wypadku?
  • Poziom 29  
    nie zadziala na innych sterownikach. proponuje zakupic cos na widcomm (poszukaj bt firmy yakumo - to akurat moge polecic, bo wiem ze dziala, bluesoeila na pewno nie bedzie chodzil - rowniez sprawdzalem).
    znalazlem takie cos, skontaktuj sie z nimi
  • Poziom 11  
    A nie wiecie czy na allegro były by takie BT na WIDCOMM'a? Jak ktoś wie to niech napisze.
  • Poziom 22  
    A nie skuteczniej upić DKU 2 lub ewentualnie przerobić ze zwykłego kabla pod com'a jak ja??
  • Poziom 11  
    do kabli nie jestem zbytnio przekonany. BT byłby idealny ponieważ zero kombinacji podpinania i obawy że o kabel ktoś zachaczy i telefon leci... Tylko w BT jet ten szkopuł że BlueSoleila nie widzi nokia pc suit więc szukam czegoś niedrogiego na sterownikach WIDCOMM'a.

http://vobis.pl/_index.php?a=wyszukiwarka_2&search_string=bluetooth

USB Konwerter Bluetooth VOBIS Digital 50m v1.2 ten za 59 zł, 4 od góry.

Co myślicie o tym na sterownikach Toshiba v 1.2?
  • Poziom 11  
    A z jakiej stronki ściągałeś te sterowniki? Masz nokie 6230i? Śmiga wszystko bez zarzutu?
  • Poziom 13  
    Stronki nie pamietam ale jest gdzies na elce a mam 6230 nawet bez sterow widcomm chodzi jak trzeba łączy sie bez problemu.
  • Poziom 11  
    a jakie masz oprogramowanie do komunikacji z fonem?
  • Poziom 13  
    PC suite6.8 sterowniki blusoleil i oxygen.
  • Poziom 11  
    i nokia pc suite widzi blusoleila? oxygen jest zależnie czy niezaleznie zaistalowany?
  • Poziom 13  
    Nie rozumiem pytania czy widzi bluesoleila normalnie komunikuje sie z telefonem po odpaleniu jakiegokolwiek programu oxygen jest zainstalowany niezaleznie.
  • Poziom 11  
    chodzi mi o to czy w Nokia PC suite jest aktywne połączenie bluetooth przy sterownikach buesoleil...z tego co wiem to pc suit 6.8 to najnowsza wersja tego oprogramowania...
  • Poziom 13  
    Tak dokładnie tak jak napisales a ta wersja rzeczywiscie jest najnowsza i bardzo dobra
  • Poziom 11  
    To w zasadzie ta nowa wersia powinna łykać w zasadzie każdego blusolei'a, nie wydaje ci się?
  • Poziom 13  
    No chyba tak w zasadzie nie probowalem odinstalowac blusoleila ale mozna sie o to pokusic i zobaczyc czy bedzie chodzilo ale pewnie tak twoja nokia tez powinna sie bez problemu polaczyc sproboj nie ma na to wplywu jaki jest tzn jakiej jest firmybluetooth.
  • Poziom 13  
    Dlaczego nie nawet niedrogie jest zycze powodzenia i bezproblemowej eksploatacji tego urzadzenia.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    mówią ryzyk fizyk ;D dzięki i pozdrawiam :)
  • Poziom 11  
    Mam jeszcze jedno pytanie. Jaki masz system ? jak XP to jaki SP masz zainstalowany?